bugün

youtube'da gerçekten bir yavuz çetin hayranı olduğunu bildiğim, çoğu videoyu da yüklediğini bildiğimiz ayment kullanıcısının mesaj yoluyla bana tavsiye ettiği güzel bir site. site yöneticilerinden biri kendisi, enteresan bir merakı var. zamanında bana yolladığı bazı mesajları paylaşmak istiyorum.

"ulaşmak için çok çaba sarfediyorum üstadın kayıtlarına. sadece bunlara değil, bir sürü video falan var üstadın yer aldığı ama elinde olanlar paylaşmıyorlar bir türlü. güven erkin erkal mesela..."

"yıllardır uğraşıyorum bu kayıtları ortaya çıkarabilmek için. sözlüklerden müzik forumlarına kadar her yere yaydım ben de ama pek sonuç çıkmıyor. şu yüklediğim blue blues band videolarını sağolsun batu mutlugil ulaştırdı bana. yavuzcan çetin'in gönderdikleri falan var işte. facebook'dan ona da söylüyorum sürekli ama... mfö konserlerindeki performanslarını ve bar performanslarını bulabilmek için özellikle çok uğraşıyorum. bir de hayatta ulaşamayacaklarımız var:
marcus miller ile çıktığı san francisco turnesinin görüntüleri mesela ya da erkan oğur ile yarattıkları dünya eserinin uzun, orijinal kaydına. 20 dakika civarında süresi."

"fankitonki.com'a da bir göz atarsın fırsat olursa. üstadla ilgili güzel bir site. belki bilmediğin kayıtlar falan vardır. en son bir belgesel eklemiştik mesela. erkan oğur, serdar öztop, turgut berkes gibi kaliteli müzisyenlerin üstadla ilgili yorumları falan var."

http://www.fankitonki.com