bugün

görsel

görsel

görsel
Ne zamandır atmıyordum.
kanka falın fallanmış götün kıllanmış. durum kötü yani.
üç vakte kadar ölürsün söylemedi deme. hıhıhıhı
Sana kısmet görünüyor. En yagın zamanda efleneçeksin.
Aile ici huzursuzluk bu donemde tavan yapmis. Farkli dusunceler hep vardi ancak bu donem tahammul edilemeyecek kadar kizismis ortalik. Aileyi uzaktan yonlendiren yasli bi kadin rotanizi belirliyor. Aileden biri evleniyor ama bu surec calkantili olacak. Neyseki yolun sonu aydinlik.
arkadaşlar hadi yine iyi miyim arkadaşlar?
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

görsel

görsel
Kimse bakmayacak ama olsun.
Yine de şuraya bir fotoğraf bırakayım.
Haklısın: iki kadın var biri kahküllü az saçları fazla olan biri az tombik ve burnu sivri az ama top şeklinde onun karşısında da daha zayıf uzun yüzlü az börtlek gözlü biri var birini çekiştiriyolar gizli gizli. Çekkiştirdileri kişilerde bir erkek ve kadın onlar hakkında konuşuyolar sanırım errkek kıza süpriz mi yapmış bişey mi almış böyle eleleler o iki kadında çekiştiriyo işte. Bir ayıcık çıkmış büyük biraz birine hediye olabilir bu. Olmasını istediğin bir iş var sanırım yüreğin az böyle daralmış bu işin olması birine bağlı yani bi yardım lazım sonra devamı gelecek ama o kişide az böyle pis biri yapabilecekken yapsammı yapmasam mı diye bekliyor böyle bakışlar kötü. Bi kargaşa olmuş karışıklık olmuş orda bi kavgaa var kaçışma var ama bir kaç insan bunu bekliyomuş zaten ve bu kargaşadan faydalanacaklar bu iki kişi. Ama bu olaylaara çok üzülen biri var uzaktan baakıyor ve bekliyor sadece elinden birşey gelmiyor.
Kahve var. Kahve içmişin falında gördüm. Avuntuyu bırakın falla uğraşıp gelecekten haber alamazsınız.
zaman lazım denilecek durum, kahve iyi soğumamış.
(bkz: uludağ sözlük hurafe ekibi)
acayip bakarım, ciddiyim.
(bkz: bu fincanla kahve içilmiş)
tarot bakabilirim ama bakmam amk.
Aslında kimseye fal bakmıyorum çok tantana oluyor ama 2017 ye girmemiz vesilesi ile sana yardımcı olacağım.

ilk resimde ortada ayı var bir tane. Dikkatli bak, ayıya fallarda çok rastlanmaz ender bir şeyle karşılaşacaksın. Genelde kısmet buluruz ama sen kısmetini baya baya yemiş bitirmişsin bardağın 2 yanağına da bak görürsün kalbin gibi temiz. 3 vakte kadar bir yolculuğa çıkacaksın, böyle doğayla iç içe, bütün sıkıntı strestlerini orada atacaksın. Önüne 2 yol çıkacak, birisini seçmek durumunda kalacaksın, bu zor bir seçim yalnız, iyi karar vermen gerekiyor. Doğruyu seçersen ayaklarının üstünde sağlam duracaksın, bu tecrübe edineceğin bir olay yaşayacaksın anlamına geliyor. Sonu görünmüyor ama doğru yolu seçmiş olman gerekiyor ki, o patika yollardan ilerleyebilesin. Yolculuktan sonra alacağın karar çok önemli ona dikkat et büyük ihtimalle hayatının en zor kararı ama doğru kararı vermek daha önemli.
falı malı bırak şimdi telveyi ekmekle mi sıyırdın naptın amk!
Tövbe estağfurullahlık şekiller var bacım.

Ben bakamam utanirim aiyy.
Ben. Ama bedava bakmam.
Kağıt bardaktan fal bakamayan yazarlardır.
.

bir de ben şansımı deneyeyim; çok gereksiz bir insansın kardeş öyle yazıyor ama bilemedim.

tanım; iyi sallayan yazarlardır
görsel

görsel

görsel

görsel
iki yol var ikisi de kapalı amk.
Sana kabaran birşey var dikkat ediniz lütfen.
görsel
Yorumlari aliyim gençler.
(#35392491) Çok büyük bir göz var üstünde. Nazar derler buna anneannelerimiz. Sağlık problemlerine neden olur bile derler. Senin de özellikle kalbine dikkat etmen gerekecek. Yoruyor olmalı seni bazı kişiler. Yüz yüze bakınca bile kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir insan varsa onu affetmelisin. Kalbini *mecaz anlamda* açarsan rahatlayacaksın. insanların söylediklerine bakmayıp yaptıklarına bakman lazım.