bugün

falın fallanmış, dibin kıllanmış derlerdi büyüklerimiz.
bir yol görüyorum. yolun sonu şelaleye çıkıyor. iki vakte kadar seni seven güzel bir adamla o yoldan yürüyüp şelaleye varacaksınız. yolculuk güzel geçecek. adam senin için umutlanacak. sen onunla eğleneceksin. şelaleye ulaştığınızda adamı suya atıp boğulmasını izleyeceksin.

fal bakamayan yazarlardır.
sevgilin var mı yok mu bilmiyorum ama aldatılma var haberin olsun. birileri tarafından kandırılıyorsun.
buralardan düşüyormuş öyle diyolla ?
aranan kan bulunursa ben de bir tane içip kapatabilirim. ama fal bakanların cinleri oluyormuş diyorlar o yüzden bana bakarken çok tutturmadan bakın yoksa korkup ağlarım. tövbeler tövbesi....
dünya kupası gördüm amk aklımdan çıkmıyor maçlar.
fincan altlığında kesinlikle dünya kupası olan yazarlardır.

yazmayacaktım ama başkası da görünce dayanamadım.

bildiğin rusya 2018 yahu. size bir yol görünüyor efendim.
Kahve falına çok iyi sallayabiliyorum. Ve evet ekmek çıkıyor.
.görüntü tam net değil. şöyle bi 50 lik ateşlersen parazit kesilir.
Barda, pavyonda yan masada 2 hatun oturuyorsa ve sizi duyabilecek pozisyondalarsa, siz de bir arkadasinizla beraber sohbet ediyorsanız kizlarin ilgisini cekip masaları ortak yapmanin en kolay yollarindan birisidir. Kızlara duyuracak bir ses tonuyla lafa söyle basliyoruz :
+abi sen de cok iyi fal bakiyormussun baksana olm bana bi kere yaa?
- Ya kardesim bakmasina bakiyim da oyle kahve fali falan hikaye el falina bakmak lazim
+ al bak
- ya oglum ben senin her seyini biliyorum ne anlami var simdi senin falina bakmamin
+ gelecekten bahset
- oyle olmaz o isler, gecmisten bilip guven kazanmadan bi anlamı olmaz
+ eee napsak ki simdi, merak ettim ben de baya
-bilemem
+ ya pardon fala inanir misiniz ? Arkadasimin bu iste usta oldugunu iddia ediliyo ama ben pek inanamıyorum bu duruma

kesinlikle o kizlar sonrasinda masadalar kafaniz calisiyorsa. Fal en buyuk nimetimizdir dostlar, kadin akli falla burcla dedikoduyla tav olur.
Arkadaş telveyide yalamış galiba gitti hayat perspektifi gözümüzün önünden resmen ya.*
ilkinde çam ağaçları görüyorum.

ikincisinde iki yol var. ama ikisi de bok yoluna gidiyor haberin olsun.

bi 70 lik söyle de daha detaylı anlatırız yeğenim.
ayy ben buna bakmıyim.
Sana kabaran bir şey var. Evet.
Ben sadece motifleri anlayabiliyorum gerisi yok.
Son fincanda inek var. Eve et girecek.

Sallamayı seven, inanıcısı bol yazarlardır.
Son kareye bakarak, Apaçi tipli bir sevgilin olacak.

Bildiklerinden değil, atıp tutan yazarlardır.
iletisime geçerlerse çok minnettar kalırım o yazarlara..
Eve et gireceği için muhtamelen dert girmeyecek. En az 3 yerden et gelecek, bi de sana yol görünüyor. Galiba etler ordan gelecek, kısaca yolun sonunda et var, hadi yine iyisin köftehor!
sana kabaran bişeyler var, hayat yolun uzun, bir de 3 vakte kadar bir müjde alacaksın.

Abe at bakalım şuraya bi 5 kağıt.
Kuş mutasyona uğramış devasa tarantulaya dönmüş bir vaziyet hakim ama bilemedim şimdi. Kardeş bu ne be rorschach testi gibi bir telve çıkmış ortaya.*
Şartlatan yazarlardır.
Tarot bakıyorum sadece.
Benim içinde olmadığım yazar grubudur.
geleceği gören yazarlar.