bugün

kuytu köşe köprü altları. evet.
park ve bahçeler.
(bkz: Sahildeki kayalıklar)
mc donalds da romantik aşkam yemeği.
Ulus gençlik parkında fışkıyeleri seyretmeye.
(bkz: starbucks) bir kahve ile saatlerce kız oylanır valla. H checkin yapma ihtiyacı da giderilir. Alın bir karamel moka keyfinize bakın.
Kardeşler pide salonu.
ankaradaysaniz gençlik parkı.
Sahil kenarı gayet romantik bence. * *
aynı mahallede veya gidilen lisenin orada kız bulabilme ihtimali olduğuna göre 1 2 sokak ilerde ki parktır muhtemel aşk yuvaları.
(bkz: burger king)

ne yapalım efendim. seviyorsak birşey diyecek halimiz yok.
izmit yürüyüş yolu. Eskiden oradan tren yolu geçerdi allahtan kapattılar ve yayalar için yürüyüş yolu yaptılar da biz fakirlere takılacak mekan çıktı.
park köşeleri.
banklar.
starbucks. evet.
gönlünün zenginliğine götürür demek istiyorum
ofofofof.
Sevgi varsa mekanin ne onemi var tabi cokta kotu yerlere goturmemekte fayda var.
alibaba köfte kokoreç.
Olsaydı sahilde çay içerdim. Doğa temiz hava kalablıktan uzak yerler tercihimdir.

Şimdi fakir edebiyatı diye düşünen olucaktır. Ancak bu bi kişisel tercih lüks mekanlarda olmaktansa çimlerin üzerine vakit geçirmek daha güzel bi seçimdir önemli olan o insanın yanında olduğundur yerin önemi yoktur.
gezmek için umuma açık alanlar yeme içme işleri için ortalama lokantalar, kebapçılar, pastaneler demlenmek için gene umuma açık çay bahçeleri gibi yerlerdir. arkadaşlarımdan biliyorum elbette *
hayır nereye gidelim lan başka ? baban cebine koyuyordur 400-500 lira veya meşrebine göre 2-3 bin lira götürürsün tabi 5 yıldızlı yerlere altına çekilen araba ile. işçi adam ne yapsın yadırgamayın..
florya sahili. suriyelilerin icinde gezinip durursunuz anca.
Sahil. Parayla asla alamazsın ordaki mekanı. Hem beleş, oh kebap.
Aile çay bahçesi.
Mehmetçik parkı.
Nereye götürdüklerini bilememde. Mezara kadar götüreceklerine eminim.
sevgilim kahvaltımızı çoğu zaman evde hazırlardı, ankara'nın en güzel parklarında yerdik. şimdi evliyiz.
Belediye iftar çadırı.