bugün

açık konuşmak gerekirse fakir insanlardan pek haz etmiyorum; bunu da sık sık ifade etmişimdir, elbette sebepleriyle birlikte. şimdi ülkemizde ciddi bir kezban realitesi vardır. her aydın gibi ülkemin bu durumuna tepkisiz kalamazdım ve bende bir araştırma yaptım.

* üniversite kampüslerinde gezerken, tripler içinde, herkesin onu *ikmek istediğini zanneden tüm kadınların fakir olduğunu tespit ettim.

* bağcılar, avcılar, gop, güngören gibi semtlerdeki kezpan populasyonunun falzalığını, o semtlerin sosyo-ekonomik durumuyla paralelliğini hayretleri içinde tespit ettim.

* beni cinsellikten soğutan tüm kadınları düşündükçe, onlarında asgari ücret seviyesinde fakir olduklarını hatırladım.

* sözlükte ahkam kesen, kendini ahlak timsali ilan eden bazı kaşarları hafiften analiz ettiğimde; aman allahım fakirmiş meğer.

bu şok edici tespit beni fakir insanlara olan sempati eksiliğim konusunda haklıolduğumu düşündürdü; çünkü bir varoluş problemi olan kezbanlar da fakirdi.
cinsi kimlik gölgesinde sosyal statüye dayalı ağır eleştiri.
kesinlikle doğrudur efenim.
yanlıştır çoğu fakir diye tabir edilen kızlar gayet güzeldir. en azından benim gördüklerim.
benim gördüğüme göre nedense şahin in broadway in içindeki kızlar gayet güzel oluyor. bu arabalara binenler fakir değil tabiki de ama güzel kızlar eski arabalara mı biniyor diye düşünmekten alıkoyamıyorum kendimi. hemen façalı bir beyaz şahin almalıyım! *
fakir kızlar kezbandır zenginler kaşar bunu diyen erkeklerin hepsi abazan yaşar!***
esaslı bir saçmalıktır.
zengin kızlarda ki kezbanlık hat safhadadır. param var elimi sallasam ellisi misali.
bu ne lan.. *
zenginler kaşar, fakirler kezban.. *
e söyle bakalım hangisi anan?

ek: bu arada 1000'inci entry'm vatana millete hayırlı uğurlu olsun..