durum itibariyle facebookun anasayfasında karşılaştığım kar yağdını gören sevinen sevincini paylaşmak isteyen kişidir belkide. ani tepkiler verdiği apaçık ortadadır. yada iklemdedir. ''kar yağıyoda acaba tek ben mi görüyorum en iyisi facebooka yazıyımda yağmıyosa söylerler'' gibi bir düşünceye kapılmayı başarabilmiş kişidir. o da olmadı (bkz: facebookuna uyuduğunu yazan kişi)'nin ya ta kendisi ya akrabası hiç diğilse özentisidir. uyandım bi baktım kar yağıyo. aa. hemen facebooka yazmalıyım diye harekete geçmiştir belkide. iyi mi yapmıştır kötü mü yapmıştır bilemeyiz. ama yapmıştır engelleyemeyiz.
öğrenci ya da öğretmense kar tatili bekleyen kişi de olabilir.
eee be arkadaşım eee be kardeşim denilesi kişiliktir. hayır yani tamam kar yağıyorsa yağıyor, biz de farkındayız. lakin olayı şuna çevirmeyelim mutfaktayım, uyuyorum, tuvalete gittim büyüğümü yapıyorum.
(bkz: iyi ki varsın facebook)
(bkz: dünyayla olan yegane bağlantımız)
beylikdüzü'nde oturuyor olma ihtimali yüksektir.
meteoroloji uzmanı kişidir.
(bkz: iyi ki varsın face book)
(bkz: dünya ile olan yegane bağlantımız)
muhtemelen msn kişisel iletisine de yazar her ne kadar kişisel değilse de.
son 3 yıldır doğru dürüst kar yüzü görmeyen bir istanbulu vs. düşünecek olursak sadece masumca kar heyecanını paylaşmak istemiştir. altı üstü bir kısma yazılan bir yazıyı ele alıp da buralarda ayar vermeye çalışmak saçma olsa gerek.
kar yağmasından dolayı olması muhtemel okulların tatil edilmesine en çok sevinecek kişidir.
bayıltana kadar dövülesi facebook bebesidir. aldırmayın sinirlerinizi bozmayın.
hava durumu spikeridir.