bugün

sözlüğün daha orjinal, daha kaliteli olabilmesi için gereken büyük bir şartdır.
buradan yetkilere sesleniyorum buna bir çare bulun aksi takdirde kalite bir hayli düşecek.

ulan şuna bak yahu! sürekli en beğenilenlere malca facebook paylaşımları giriyor, sürekli onlar okunuyor bu ne saçmalıktır böyle! gidin facebook'da yazın burası sözlük lan!

haydi destek verinde şu kampanyayı gerçekleştirelim be, biliyorum sizde benim kadar nefret ediyorsunuz bu paylaşımlardan.

ya bu mal başlıklar kaldırılsın yada yazarlar silinsin. yada ben mi susayım? olum ama ben burada binleri temsil ediyorum heee dayı öyle mi?

edit:
tamam anladık ulan, bu ne facebook fanatikliğiymiş böyle! yaklaşık 6 ay önce bu sözlük facebook'a ne gözle bakıyordu şimdi ne gözle bakıyor! facebookcular burayı fethetmiş anlaşılan.
zall bir fatiha oku buraya sen!
(bkz: yürü git lan)
(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
-Sözlük mü , facebook mu birini seç şakirt!
+tabi ki de seni seçiyorum aşkım, ana kuzusu muyum ben annemi seçeyim.
-of şakirt of!!
(bkz: senin kafan karışmış)
(bkz: götümle gülüyorum sayın seyirciler götümle)
Facebook'u sözlüğe taşıyanlarınki silinsin ona eyvallah , ama iki ortamda da adam gibi takılanların günahı ne ki? diye sorulara maruz kalınması muhtemel kampanya.
gerçekleşmesine gönülden destek vereceğim ama imkansız olan kampanyadır. en iyisi dostum *sen sus* *ben sus* * o sus*
(bkz: MARK ZUCKERBERG) gelecek yazar olacak biz de silecez.
(bkz: allahım gönderdin takip et)
hadi ordan dediğim kampanyadır. face'i olmayanların kendisini entel ve ayrıcalıklı sanmasında gelinebilecek son noktadır.

(bkz: yokum diyor)
başlığın içeriğine bakmadan sekinci nesil çıkışlı olduğunu anlamak.