bugün

%93* ihtimalle sahtedir.*

adını yeni duymuşsundur. fotoğrafına bakarsınız. açan şahsın azıcık düşünme kabiliyeti varsa biraz daha normal bir fotoğraf tercih eder. bazıları direkt fotoğraftan ele verir kendini. bir sürü ortak arkadaşınız olur bununla. kız olmasının etkisi büyüktür tabi. ayrıca o arkadaşlardan, hesabın hangi çevreden olduğunu anlamak pek zor olmaz. lise, üniversite vs. ortak arkadaşınız yoksa cazibenizden etkilenmiştir.

arada bir de inanılmaz mantık hatası yapanlar görülür. bir tanesiyle aynı bölümde görünüyorduk. arkadaşın okul açılmadan şunu söylediğini hatırlıyorum bölümdekiler hakkında.

-olm listeye baktım. 5 tane kız var. 3 tanesi de unisex isimli.

ahaha, onlar da erkektir. merak etme demiştim. sonra sen gidiyosun. sahte profil açıp, güzel bir kız resmi koyuyorsun. bölüme yazdığın şeye bak. emeğine yazık dimi ama?

bir özelliklerini daha fark ettim ad, soyadları genelde doğa, deniz, kum, güneş falan oluyor. isimlere saygısızlık etmek istemediklerinden diye tahmin ediyorum.
kısaca söylemek gerekirse;fake olan kızdır.
genelde kız arkadaşın sahte bir profil yayınlayıp sizi denemek üzere eklemesiyle başlar ve gerisi mutlaka boka sarar. kişinin gözünün kaymayacağı varsa da bu kıskançlık manyağı kız bunu insanın aklına sokar zorla aldattırır kendini.
pek yakında kontörüm bitti napsak acaba sesini duymayıda çok istiyordum diyecek kızdır.
eğer manitanız, sevgiliniz, eşiniz vs. varsa. sizi test etmek için gönderdiği arkadaşı veyahut kendisinin çakma profili de olma olasılığı da vardır bu güzel kızımızın.
güzelmi çirkinmi belli olmaz, ama şuna eminim seni izleyebilmek için açılmış bir profildir. kız, erkek, düşman, dedikodu meraklısı ya da boşta gezenin boş kalfasıdır. tanımıyorsanız acilen silinmesi taraftarıyım çünkü ya kontürünüzü ya da lak lak yaparak değerli vaktinizi çalacaklardır.
haydar, ismindeki ilk okul arakdaşınızın sizi işleterek kendisine eylence çıkarmak istemesinden dolayı google görsellere kız, yazarak bulduğu bir adet kız resmini profil resmi yaparak hain emelleri için size arkadaşlık isteği göndermesidir efendim.
bir umuttur o kız. içi boş umuttur. adının zarife olduğunu neden söylemedin hain kız? hem o fotoğrafı her yerde görüyorum ben. ne ara oscar törenine katıldın sen?
Fake olma olasılığı yüksek olan hesaplardır. Genellikle arkadaş listesine bakılarak tespit edilebilir. Erkek sayısı fazladır.
(bkz: sazan avi)
kendi arkadaş listesini artırmak isteyen ergen de olabilir. o yaştaki bütün mallarda takıntı zira.
(bkz: mal avi)
sevgilinin dayısı olabilir.
umrumda olmayacaktır.
neye göre kime göre güzel kız.
(bkz: ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça)
..ve genç adam uyanır.
inşalla gerçektir ya maşallah.