bugün

edit piaff: lan başlık başa kalmış. tanım girmezsek olmaz;
ağını kurup herhangi bir kızı etkilemeyi amaçlayan erkektir.
(bkz: meriç)
Abazaus erkek modelidir.
tüm kızların resimlerini beğenen erkektir. onun için çirkin kız yoktur.
her yazdığı duruma en az 20 tane yorum alan erkektir. sanal alemin ilgi odağıdır. böyle bir arkadaşım var benim de, "hiç" yazmıştı 3 dakika içerisinde 18 yorum aldı. sonrasını takip etmedim. siz aklı bir tarafına kaçmış deyin, esas onlar götürüyor malı. imreniyorum lan adama.
bütün kızların da onun resmini beğenmesini bekleyen erkektir.
utanılanısı karaktersiz şahsiyet o beğendiği resimler kadar kendini beğenmiyordur muhtemelen.
(bkz: hüseyin kaya)
(bkz: slm cnm çok hos çkmıssın)
facebook ta erkek olupta diğer tüm erkeklerin resimlerini beğenmekten iyidir. en azından cinsel tercihi bellidir.
tek bir kızın yüz farklı resmini bıkmadan, usanmadan ayrı ayrı beğenen tuhaf modelleri de vardır bunların. ulan yüzsüz herif anladık kıza salça atıyorsun ama bu kadar da belli edilmez ki! resmin altına erkekten bir de saçma sapan bir yorum gelirse, içinde sadece gülücük simgesi barındıran bir yorum gibi, bu saatten sonra iyice mala bağlar tüm konuşmalar. bazen kız yeter artık demek için yorumları bile silebilir ki yapılması gereken şey de budur aslında. yok eğer karşıdaki kız da bu yüzsüz erkekle olan muhabbetini farklı yerlere çekerek canımlı cicimli yerlere getirmişse, uzak durulması gereken kızlar arasına çoktan girmiştir. bu saatten sonra yapacak pek bir şey yoktur. en iyisi ikisini de gömün gitsin!
kız arkadaşlarının resmimi beğen ısrarlarını kırmayan centilmen erkektir.
Orta halli bir erkektir. Ne yakışıklı ne de tipsizdir.
nefes alsın yeter erkeğidir.
insan sevgisiyle doludur.
arkadaş listesinde olanlara da kızı sunuyor aynı zamanda. facebookun azizliği işte.
gerçekten beğenmiş feys erkeğinin dışa vurumudur. vurum vurum inlemektedir zira bahar yaklaşmaktadır. mevsim olan bahar.
kızlar bok resmi bile koysalar onuda beğenen erkektir.
abazanın tekidir ya da yavşaktır.
(bkz: yavşak)