bugün

çok acı bir olaydır.insan niçin bana değilde bu adam ha diye sorar kendine.örneğin sevgili leonardo dicaprio ya hayran olduysa insan onun gibi davranmaya resim çizmeye yok efendim arkadan kolları açıp dayamaya başlayabilir.vapura filan binilmez hale gelinir o adamla artık.saçlar filan sarıya dönüştürebilir yavaş yavaş.ayrıca sevgili o ünlüyle karşılaşsa direk çeyizini alıp kaçacaktır büyük ihtimal. (bkz: çok acı).
(bkz: en büyük acımız bu olsun)
(bkz: pazartesinden sonra salı gelir)doğaldır.
(bkz: 4 3 ten büyüktür) doğaldır.
çok klasik erkek kıskançlığı ile sonuçlanır. empati yapınca onlar da haklı. hastası oluyolar yahuşuklu erkeklerin. nası biz megan fox fanıyız onlar da bred pit bred pit, adonisli bred pit diye yırtınıyolar haklı olarak. benim için mi yıtıncak bana mı hayran olacak. ilahi adeletsizlik var zaten bu konuda. o değil de böyle çok yakışıklı dayılar gay çıkınca içten içe çok seviniyorum. üzgün kaslı gibi olsun hepsi. pis herifler. hepiniz topsunuz bence.
o ünlünün ismail yk veya sabri olmaması önemli olan faktördür.
hayal mahsulü o hayal dedirten olaydır..
o ünlü fatih ürek ise gönül rahatlığı ile hayran kalsındır, kıvanç tatlıtuğ ise içiniz şeytan şeytaaan, gelince haber ver aklına uycam diye hayıflanır durursunuz.
sakat bir durumdur. en güzeli toptan facebook myspace gibi hesapları çift taraflı iptal ettirmektir. ben yaptım çok mutluyum. aşk, sevgi emek ister zaten.
sevgilinin öpüşürken başka birini hayal etmesidir.
facebook'u bu kadar ciddiye almak nedir kardeşim. hayran olsa ne olacak sanki? herşeyi geçtim sevgilinin böyle birşeyi kıskanması kadar sapıkça bir zihniyet olabilir mi sorarım.
(bu seferde öteki başlığa giderse bu entry sözlüğü bırakırım lan! )
gerçeğin görüldüğü için sevinilmesi gereken durum.

en azından görüyorsun. hani facebook olmasa belki hiç bilmeyeceksin. kendi kendine bu kıza tek beni seviyor diye kendini kandıracaksın. ama o tvdeki ünlüye bakıp bakıp iç geçirecektir.
olayı abartmadığı sürece, yani o sayfaya girip ünlünün resimlerine "bu benim sevgilim olacaktı ki, ölüyoruuumm sanaa liiiivv*, uuh çiçeğiim benim bee" şeklinde yorumlar yapmadığı, bilgisayarında zilyon tane fotoğrafı olmadığı sürece sorun olmayacak gayet doğal bi olaydır.