bugün

saçmasapan gruplar açıp, fantezilerini dile getirmek bunlardan biridir.
hiç üşenmeden her gün "ne düşünüyorsun" bölümüne yabancı şarkı sözü yazmak ve yanına abidik gubidik simgeler kondurmak.
internet kafade kulaginda kulaklikla gözünde günes gözlügüyle fotograf cektirmek ve onu da profil resmi olarak ayarlamak. *
günde 20 ayrı tanımadığı kıza arkadaşlık isteği göndermek.
GiDiLEN BiR DÜĞÜNÜN FOTOLARINI EKLEMEK.
(bkz: kıro)
ota boka alakası olmayan yorumlar yazmak.
fake hesap açıp sizi işletirler.

facebook kapanırsa bu beyni yıkanmış zavallı kitleye ne olacak merak ediyorum. herhalde fişleri çekilmiş gibi hayattan koparlar, beyinsiz birer zombi gibi sağa sola yürüyüp "ığğğ" diye sesler çıkarırlar. bunları devirmek de zevkli olur, kalkamazlar; böcek gibi kıvranırlar yerde.
Smack that söyleyip, dans etmektir. Özellikle ev ortamında güneş gözlüğü beni benden alır, uzaklara götürür.

http://www.facebook.com/v...50155001595471&ref=nf
facebook' u ev olarak kabul etmeleri, dertlerini gruplarla anlatmaları, profil resimlerinden bahsetmek bile istemiyorum, kısacası facebook' u sanki kendi yapmış, yazmış, düşünmüşçesine davranışları facebookta kroların yaptıklarına örnek olabilir.

(bkz: facebook)
hiç unutmam facebook ilk açıldığında bütün profil resimlerine güneş gözlüğü ile çekilmiş fotoların koyulması şu aralar biraz durgunlaştı gibi hayırlısı olsun artık.*
ahanda tam olarak aşağıdadır. biraz sonra izleyeceğiniz bu kro, yabancı hit bir club şarkıda oynamaya çalışmakta ve dans ile boks sentezi yaprak kendini bir bok zannetmektedir.

http://www.facebook.com/v...07993425880746&ref=mf

not: evde denemeyiniz.

not2: lan bida izledim de yağlı güreş ve halay kombinasyonuda var yahu. manyak bişi bu çocuk.
(bkz: kendi fotoğrafını beğenmek)
fake'nin fake' olduğunu kabul etmez
okey ortamında kıza beni eklesene diyen erkek userdır ayrıca
kıroluktur.*
(bkz: o değil de bi ı vardı ona noldu)
(bkz: kro ne lan)
saçma sapan modifiye edilmiş arabalarının her açıdan çekilmiş 40 tane resmini koymak sonra da her birini beğenmek.
statusüne beni çekemeyenler anten taksın,alemlerin kralıyız gibi kusturucu cümleler yazmak.
açık saçık kız resimlerine öperim oranı yalarım buranı gibi abaza yorumlar yapmak.vs vs vs.
ismail yk şarkıları paylaşmak
adanalı zart zurt dizilerin hayranı olmak
güneş gözlüklü profil fotoğrafı
yaka açık elde tesbih pozlar..
ımm kendime bi baktım da. paso kıro şarkı paylaşmak oluyor.
(bkz: vatırzorneyim)
-evin içinde gözlükle foto çekinip koymak
-evin içindeki atletli resimlerini koymak harbiden var böyle mallar.
isimlerinin yanına "bekleme ekle", "dürt ben eklerim" vb. şeyler yazmak.
Seni sevmek ölümse, ölüm sensin gülüm gibi birbirini doğrulayan önermeler yaparlar.
erotik şeyler yazan, erotik fotoğraf koyan fake kızların abonesi olurlar.
tanımadığı kişileri tanıyormuş gibi yapıp kendine elit havası vermek.

görsel
kızların bokuna kadar herşeyini beğenmelerini.