bugün

son iki veya üç haftadır tavan yaptığını gördüğüm yavşaklıktır.

ulan adam iş bilgilerine sevgilisinin adını yazmış. bu nasıl bir saçmalıktır.
onu geçtik kelime oyunu yapanlar var. profilinde 'ağır şartlar altın' yazıyordu adamın bu ne lan dedim bir baktım isim altında 'ağır şartlar altın'da çalışıyor' yazıyor.

baba parası a.ş ltd. falan yazan da gördüm ben geçen günlerde.

hakkında kısmında sanane lan! yazan mahallenin atarlı çocuğunun ne zaman 'ananın yanın' yazıp 'ananın yanın'da' çalışıyor fikrini bulacağını merakla takip ediyorum.
hepsi holding varisi onnar, elleşmeyin haspalara...

o değil de, bildiği dile 5, 6 dilleri yerleştirene ne demeli? anası fransız babası türk sanarsın. bütün dünyayı gezmiş kamil...
yaşlarıyla da orantılı bu komiklik ama bıraksınlar bu ayakları.

adamın kendi türk, türkçe dilini biliyorum yazmış oraya. be andaval bilmeyeydin de kuş diliyle anlaşaydın bide. nasıl bir muhteviytı var bu adamların yoruma kapalı...

hele inanç bölümüne kendi adını yazanlar alnıyın şakından öpülesiler. dediğim dedik diyor yani. zekanı senin...

mark zuckerburg'i bulun bana. *
aslında pek de hafife alınmaması gereken bir durumdur. ve facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinin giderek bir sabıka kaydı haline dönüştüğünü artık devlet tarafından her şekilde yönlendirildiğimizi bilmemiz lazım. ve ciddiye almamız lazım. tamam sen orda ağır şartlar altında çalışıyor ibaresini konduruyosun ama facebookta beğendiğin, sayfaya dinlediğin, paylaştığın gönderilere kadar... her şeyin kayıt altına alınıyor. hatta alındı bile. bu da.