bugün

uzun süre sözlükte takıldıktan sonra başa gelendir. saçma aşk sözlerini neredeyse eksileyecektim.
dingilik bir yorum okuduktan sonra güzel bir eksi çatlatayım şuna derken aranan butondur.
beğenilmeyen paylaşımlar için koyulması gereken butondur.
Sözlüğün son tasarımdan kaynaklanıyordur. Hem facebook hem de sözlük açıksa birbirine karıştılmıştır muhtemelen.
çok sık yaşadığım akabinde dumur olduğum durumdur. uzun zaman sonra yeniden bir feysbuk hesabı edinince ne kadar geri zekalısınız yeminle verdim eksini deyip buton arıyorum. sonu hep hüsran.
sözlüğün bilinçaltına işlemesinden mütevellit meydana gelen durum. ciddi ciddi eksi butonu arıyorum amk sonradan aklıma geliyor sözlükte olmadığım. aynısı twitter için de geçerli.

(bkz: twitter da eksi butonu aramak)
(bkz: fatal error) verdirecek durumdur.
ne kadar etkisinde kaldıysam sözlüğün, fenerbahçe sayfasında naninin fotoğraflarının altında gördüğüm yorumları eksilemek istedim amk. allahım sen bana yardım et..
çok gıcık durumdur. yorumları eksileyesin gelir. tam parmağı uzatırsın tıklayacaksın eksiye ama buton yok. sonra o lanet olası siteden çıkıp sözlüğe gelirsin.
Az once basima gelen olay. Sevmedigim birinin fotografini eksilemek istedim.
her gün yaşadığım olay.

allah bu sözlüğü kahretmesin. çok kötü alışkanlık yapıyor. sevmediğim kişilerin fotoğraflarını eksileyesim geliyor. sadece facebook değil hayatın bir çok yerinde eksi oy kullanasım geliyor düşündüm de şu an. uludağ sözlük kafası galiba.