bugün

göte müşteri aramaktır.
dorsenin standartlara uygun olduğunu gösterme çabası.
e malum ab'ye gireceğiz.
(bkz: piyasa yapmak)
(bkz: oynak kur endeksi)
götüme iki göz iki kaş çizsem bile hepinizden güzel olurum mesajı olabilir. ben dönmedim, bilmiyorum.
(bkz: ilgi çekmeye çalışmak)
(bkz: ve başarmak)
ne kadar dönersen dön arkadadır teziyle kafayı bozmuş insanın kendini rahatlama yoludur.
bağyan güzelse bakması hoş olan fotoğraflardır elbet. ama hakkaten oradaki amaç nedir çok merak ediyorum. götün güzel, tamam. götün bazı kızlardan da güzel, tamam. kaşar değilsin, ama modern olduğunu göstermek istiyorsun; kendimi biraz zorlayıp ona da eyvallah diyorum. ama cidden, nedir o amaç? seni buna iten, asıl bilinç altında yatan, o duygu, o dürtü nedir? ben niye bu mevzuya bu kadar yazı yazdım? utanmam yok mu, yarın öbür gün yine o götlere bakmayacak mıyım? hayatın anlamı nedir? tanrım, beni duyuyor musun?
maşallah.
(bkz: remember me) adlı yazarımızın koyduğu resimdir. http://galeri.uludagsozluk.com/r/86945/
kişinin,ne kadar güven özveri tecrübe sahibi olduğunu hedef kitlelere göstermeye çalışmasıdır.

(bkz: ne kadar dönersen dön göt yine arkadadır)
poposuna güveniyordur.
şuursuzca yapılmış bir eylemdir;amaç fotoğrafa baktığında bir gizem sağlamaktır.
beni bilen bilir küçük götlüyümdür fakat güvenirim totoşuma ciddi bir fotoğraf teklifi gelse reddetmem.
gördün mü böylesini? sorusunu profil resmiyle sormayı amaçlamıştır.
fotoğrafa bakanın götüyle gülebilmesi adına yapılmıştır.
kızlar erkeklerin götüne bakar paranoyasının ulaştığı sonuç.yüzünden ne gördükkü götünde bişeyler arayalım.
abaza olan türk erkeklerini daha da kışkırtma amaçlıdır..tabi arkasını dönen bir sap erkek değilse *
şimdi burdaki götü dönük kavramı arkası dönük olan bir fotoğraf mı yoksa sadece göt kısmı görünen bir fotoğraf mı? zira başlıkta bahsi geçen kavram yazdıklarımdan birincisi ise benim böyle bir arkadaşım vardı. avrasya maratonunda arkası dönük fotoğraf çekmiş. sordum amacını. "artistik işte oğlum,sen de öyle fotoğraf var mı?" dedi.
yüzde meymenet olmama durumunda başvurulandır. zavallı haklılıkları vardır.
Götüne güveniyordur.
incisözlük'e bir gönderme yapılıyordur.

(bkz: göt var dediler geldik)
en mühim azasını kıçı olarak görmektir.
teşhir ürünü de denebilir..
(bkz: sen sus kesit konuşsun)
http://hphotos-snc3.fbcdn.net/hs105.snc3/15291_379583368741_604663741_3920114_5260887_n.jpg
Zaten facebook denilen site çığrından çıkmış vaziyette.Kadınların bunu yapma sebebi herkesin anladığı şeydirde,erkeğinki ne menem işdir,anlaşılıcak gibi değildir.Yüzünden ne hayır gördük... diyesi gelir insanın.
bu ana bilim dalının aynalardan çekilinilen veya kameranın ters açıyla kendine doğrultulup sırıtılan şeklinde ara bilim dallarına sahip noktalarıda mevcuttur.