bugün

F-16 pilotundan acı haber geldi. Amasya 5'inci Ana Jet Üssü Komutanlığı'na ait bir F-16 uçağı Amanoslar bölgesinde düştü. Osmaniye Valisi, pilotun şehit olduğunu açıkladı. Allah rahmet etsin. ailesine ve sevenlerine sabır versin.
Çıkıp da kimse vatan sağolsun demesin hocam, bu genç abimiz çocukluk yıllarından beri uçmayı hayal edip uçarken derin devlet ve türkiyeyi savaşa sokmak isteyen güçler tarafından adeta telef oluyorsa kimse bana vatanın sağlığından bahsetmesin.

başımız sağolsun türk milleti, nur içinde yatsın abimiz.
ulan uçak düştü pilot sehit oldu ama s....iktiğimin haberlerinde hala göztepe,gs,fb vs vs maç muhabbetleri dönmekte bunadamı yayın yasağı var mk.
gün içinde haberlerde son anda "uçaktan atlıyorum" dediği ifade edilmiş ve kurtulduğu düşünülmüştü. şehadet haberi ile rabb-i rahim'e kavuşmuştur. şehadeti mübarek olsun, allah sevdiklerine şefaatçi eylesin.
bir tane pilot şehit olmuş, bunun için haber mi yapacaklar (!)
sinyal alındı haberi çıkınca umutlanmıştık halbuki...

allah rahmet eylesin.
"atlıyorum" deyince bizde paraşütle atladı, güvende zannediyorduk. belkide bulduklarında öldürdüler kim bile bilir. belkide birşeyler biliyordu. arkada soru işaretleri bırakarak gitti.
Ülkenin çivisi çıktı.
başımız sağ olsun...