bugün

pm gönderildi istersen burada tartışmayalım bu konuları eşcinsellik bir seçim yada tercih değildir doğduğun andan itibaren hep vardır.
ibnelik psikolojiktir. ibneler hastadır.

nokta.
görsel
Hepsi herşey seçim işte özümüz x y den ibaret.
Ya bu işin yaşlılığı da var. Yıllarca süren anal cinsel münasebet nedeniyle Anüs kasları follofoş olacak böylelikle birey kakasını tutamaz hale Gelecek. Hangi erkek ister altı bezlensin. . insanlar gençliklerini iyi bir yaşlılık geçirmek üzere yaşamalı.

Orson Welles in dediği gibi;

“I know what it is to be young
but you don't know what it is to be old”
tanıdığım bütün eşcinseller berbat insanlardı. o yüzden alayınızdan nefret ediyorum lan ibne sürüsü.
Ne konuşuyorsunuz sabahtan beri kısa kesin amk.

Beni ilgilendirmez ne bok yiyorlarsa yesinler bana bulaşmasınlar yeter.
Biz aslında kadın veya erkek olarak doğmadık. Doğduğumuzda cinsel organımıza göre toplum bize bir cinsel kimlik atadı. Fakat bize toplumun atadığı cinsiyet ile gerçekte olduğumuzu düşündüğümüz cinsiyet farklı olabilirmiş.
Laflara bak

Tabi canım hormonlarımıza da toplum atıyor değil mi?
Kusura bakmayın Şu anda eşcinsellik günümüzde ihtyaç olmakdan çıkıp populerlik halini almış durumda.
Sizce kerimcan durmaz eşcinsel mi yoksa populer olmak için mi bu durumu kullanıyor veya gaga bulut eşcinsel miydi veya etrafda dikkat çekmek isteyen diğer eşcinseller.
görsel

görsel
adam kalkmış "cinsel organımıza göre toplum bize bir cinsel kimlik atadı" diyor. ulan adı üzerinde cinsel organ. penisin varsa erkek, vajinan varsa kadınsın. toplum tek sana mı taktı?

biyoloji, genetik bilimi, alem bu konuları araştır s*k kadar aklınla burada bilgiçlik taslayıp, zavallı ve iğrenç doğanızı öveceğinize.

senin cinsel organına göre cinsel kimlik atanmıyor, sen erkek ya da kadın olarak doğuyorsun sadece senin doğan bozuk.

gerçekten alayınız geri zekalısınız.
Bence ne hastalık ne psikolojıktır.tamamıyle iğrenç bir şeydir.yarasa yiyen çinli neyse o da odur.şeytanın kankisi b*k yolunun yolcusudur.maymunlar bile daha medeni yani eşcinsellerden.