bugün

daha düne kadar benimde sempatik bulğum ve adaletli baktığım bir azınlıktılar

taki bisexüel bir erkek arkadaşa sahip olana kadar.

pasif olanların büyük bir çoğunluğu kaypak

olmayanına denk gelmedim.

sevgilini tutup güvenemezsin

çok ucuz ve aç davranıyorlar.

yüzüne arkadaşım ol ben seni çok sevdim.

iki dakika ortamdan uzaklaştırılması serhat neler dönmüş anam ya

bı erkeğin sevgilisi olması aklında biri olması hiç önemli değil şanslarını deniyor. adama el atıyor teklif ediyorlar terslenseler de bozulmuyorlar bile eşcinsellim diye geçinenler toplumun bir çoğu tarafından ahlaksız ve yanlış bulunanlarda öyle bulmayanlarda var benim gibi ama içlerine girince gördüm ki belki toplum öyle düşündüğü için gerçektende kendilerini bırakmışlar ve ahlaki degerlere önem vermemeye başlamışlar herkes sizden nefret etmiyor yada sizi yanlış bulmuyor ama siz kendinizi öyle göstermekte çok çaba sarf ediyorsunuz kendi kendinize pandik arıyorsunuz.

bir daha güvenipte hiçbir eşcinselin yanında sevgilimi bırakıp gitmem mesela bir şey yapmamış olsa da yüzüme gülüpte arkadaşım diyipte arkadan sevgilime yaşayan eşcinsel olsun kadın olsun kimseye tahammülüm yok.
ama eşcinsellerin çoğu enişteci af edersiniz
nasıl güvencen.
gözünü eşcinsellerin götünden ayıramayan zihniyet.

illa ki bi şeyleri aşağılayacaksanız çocuk tecavüzünde dünya 2.si,

eğitimde sonuncuyuz, hatta devlet bize yer göstermediği için kadınları da sokak ortasında öldürüyoruz.

bunları aşağılamayı deneyin.

tabii konu bu değil..!!

hadi itiraf edin! o aşağıladığınız eşcinselleri hayal ediyorsunuz di mi?

gizli ibne der çekilirim.

edit: aramızdalar arkadaşlar eksilemeye başlamışlar.
Hayir onlar da insan sayilir, neden asagiliyorlar anlamak mumkun degil.
akıllı zihniyettir. göt siktirecekseniz fransaya gidin. evet..
aşağılık değiller evet lakin gayette kabul edilebilir değiller kusura bakmayın amk.
her şeyin bir doğası var, eşcinsellik ney lan?

karışmam lakin benden uzak, gözden ırak, mahremlerinde yaşasınlar, toplum ortasında değil.
Tamamen kendi düşüncem katılın katılmayın

“ hormon bozukluğu olan bir erkek karşı cinse karşı bir duygu hissetmiyorsa bu bir hastalıktır. Ama bu hastalığın sonucunda gidip hemcinsi ile ilişkiye girmesini gerektirecek bir durum olmamalı. Ama erkeklerden hoşlanıyor felan demeyin erkeklerden hoşlanıyorsa bile Yapmayacak. Gerekirse hayatını sekssiz geçirecek ama yapmayacak. “
lgbtyi savunmak ensesti savunmak anlamına geldiğini düşünmek ucuzcadır.
eşcinselleri aşağılayan mahluklar aynı zaman da onlarla birlikte olan insanlar değiller mi ?
eylül cansın intihar etti onu ölüme götüren taksici dur diyemez miydi ? izmir de yakılan kadın neden hala katili bulunamadı ? bunlar insanlık mı bu mu insanlık anlayışınız ? milleti ayırıp ibnelik yapacağınız yerde uçkurunuza sahip çıkın. ilerde anne baba olacaksınız belki.de oldunuz medyum musun çocuğunun ne olacağını bilebilir misin ? bunu düşünürek insanları yargıla. Allah er geç adaleti sağlar.
Bir cahil gerekirse hayatı boyunca seks yapmayacak yazmış yukarıda.
Tamam demek istiyorum öncelikle.
Daha sonra hiç kimseyi ilgilendirmeyen konuların herkesi ilgilendirmesinden de nefret ediyorum.
Sanane kimin kimi sevdiğinden?
Sanane iki erkeğin aşık olmasından?
Siz ilk ne zaman hetero olduğunuzu anladınız mesela?
Küçükken tecavüze uğradığınız için mi kadınlardan hoşlanıyorsunuz?
Bir heteroya bu soruları yöneltin.
Empati yoksunu oldukları için eğitilmeleri gerekiyor.
Erkekliğin temeli olan, Erkek adamın erkek sevgilisi olur ilkesini anlayamamıştır.
esfeli safilindir.