bugün

açık ve net söylüyorum içinde yaşadığı milletin ruh köküne dinamit koyan tiplerdir. ve eşcinsellerden çok daha fazla zarar vermektedirler.

eşcinsellik hastalık falan değildir. hastalık falan diyerek masm göstermeye çalışmayın. bunu masum göstermeye çalışmak, yapandan daha tehlikeli bir durum sergilemek demektir.

olay bu kadar basit ve net.
açmadan kimin yazdığı anlaşılacak başlıklar listesine 1 tane daha eklemiş yazarın başlığıdır.
herhangi bir güruha saygı duymayana saygı duymamak
eşcinselliğe saygı duymanızı kimse beklemez. saygı duymanız gereken şey insanların eş cinsel olma ve bunu yaşama haklarına saygı duymanızdır.
eşcinsellere saygı duyalım diyen eşcinseldir.
"dine saygı duyun" diye ortada gezinenlere göre daha masum bir talepte bulunurlar.
saygı duyulması halinde pek bir aksaklık hatta hiç aksaklık hissedilmeyecek durum.
iş saygı duyma meselesi değilde benim gözümün önünde halt yemedikten sonra eşcinseller beni ilgilendirmez. kimseyi ilgilendirmemeli adam belki evinde yaşıyor eşcinselliği ne yapacaksın sen bu adamı zorla evine girip vuracak mısın?

bana dokunmayan yılan bin yaşasın arkadaş. eşcinsellikten iğrenirim ama bana gelip karışmadıkları sürece eşcinseller hakkında pek yorumda bulunmam.
birisine sırf insan olduğu için, tercihleri, ırkı, dili, dini olmadan, salt insan olduğu için saygı duyabilme erdemine ermemiş kişiliklerin anlayamayacağı zevatlardır.
eşcinsel yönelim zaten içimizde olduğundan saygı duymayarak kendimizi inkar etmiş oluruz.
not: hala saygı duymayı bir erdemmiş gibi göstermek hiç samimi değil.
saygı duyduğunuzu söylediğinizde erdemli olmuş olmaz sadece gösteri yapmış olursunuz. kendiniz olun.
eşcinsellere saygı duymamalıyız diyen zevatlardan çok daha iyidir.
biyoloji bilmeyen zevat'ın söylediğidir.

canlılık cinsleri içersinde her erkekte dişi gen'i ve hormunu bulunmaktadır , bazılarında bu hormonun fazla bulunması kişiyi etkilemektedir ve bu zaten doğanın kendisinde vardır.
bunu zıttını düşünen zevat bir çok bilimsel çalışmalarda erkek birey'in bir dişi gibi davrandığını farklı türlerde de görebilecektir.
insanların cinsel kişiliklerine karışmak cahilliktir eşcinsel doğmayı onlarmı istedi.
acırım bu hallara adamın düşmüşüne...