bugün

Açıklamış zaten yazar içinde olduğu durumu, üstüne birşey eklemeye gerek yok!

(Kendisini aşifte eden yazar.)
O deşifre idi galiba.!
(bkz: yazar burda kendisinden bahsetmiş)
sözlüğün yüzde 99'unu oluşturan yazar grubu. yazık, çok yazık...
adı üstünde eziktir, gelen vurmuş, giden vurmuştur. yazar olduğunu bin pişmandır. ama durmak yok yola devam der.
kendi açtığı baslik ilgi gormeyip kaybolunca ikinci entry'de kendisi girer. Birkac gun sonra tekrar kendi basligini ilk sayfaya tasimak icin tirt bir entry daha girer. Eziktir.
süzme yazarı hatırlatmaktadır. su ile ezilince de tam kıvamına gelir. (bkz: süzme salak)
(bkz: bazen diyorum ki)

çok ciddi eziktir. çünkü başarılı olana bok atmak ezik işidir.

(#14718125)
(#14718028)
(#14718523)
(#14020234)
bazı populer olma çabasındaki yazarlarımızın kendi başlığına entry girdi diye hakaret amaçlı sözlük yazarlarımızın gözünü korkutmak için kullandığı hitap şekli. ama düşünmek lazım kim ezik.
(bkz: emo yazar)
(bkz: aha bu benim lan)
bir de böyle bir şey var:

(bkz: ağlak yazar)*
ezik tiplerin tanımlamaya çalıştığı yazar. (bkz: aynaya bakıp ezik yazar entrysi girmek)
elimi sallasam en az beş tanesine çarpması muhtemel yazar tipidir. uzaklarda aramaya gerek yok.

- öyle değil mi bebeğim?
- sus... sadece emmek istiyorum.
beşinci sınıf canlılardır. hele bir de seri eksi oy vereni vardır ki sormayın.
uzerinden kamyon gecmis yahut kafasina kuyruklu piyano dusmus yazarlar için kullanilan ibare.
içindeki ezikliği dışına yansıyan gelişimini birilerine saldırarak tamamlayacağını sanan yazarımsı insan.
büzük yazarı çağrıştırıyor.
ezik olmamak adına ona buna sataşıp kendini rezil eden yazardır. kendince bir şeyler yaptığını zanneder ama sadece zannetmekle kalır.
gerçek hayatta sosyalleşmeden uzak, kendisini yerin dibine batıran bir biçimde, bitkisel hayat formunda ''ben eziğim, şişmanım, kelim, espri fakiriyim, öz eleştiri yapmıyorum!!, boyum kısa, işlevi bozuk, kızlar bir kere bile çevirip baksa şu kafasını'' gibi genellemelerle normal hayatta gayet başarılı olmasına rağmen kendisini kat kat yeraltına gezintiye çıkaran, bunu da bir de, iyi yazsa da, sözlük'de de belgeleyen, ortam yoksunu, zirvelerden bihaber olan, mesaj panosunun eksik kaldığı yazar(cık)...*
Güzel olmasa da bir şeyler yazan ama iyi ya da kötü hiç bir eleştri almayan ve bu yüzden yazıların buruk bir acıyla yazan insandır, buruk yazar.
iste bu yazar hasta yazardir. ayni entryye hem eksi hem arti oy verir. ayni anda verir. dengesizdir.
(bkz: eziksozluk com)
(bkz: bir eziğin günlüğü)
sözlükte dolanıp hiç bir şey yazmayan yazardan daha makbul olan yazardır.