bugün

Bunlar üçü birden rehin alınınca orda birden firuzanın atağıyla kurtuldular da şu hata gözümden kaçmadı: orda silahlı bekleyen eleman da ordaydı izledi mi olanları öylece?
olmamış. sinema filmi değil.
Halen izleyemediğim film.
Birincisi ve ikincisi gibi vasat oğlu vasat olduğunu tahmin ettiğim film. Buna gülen kesim muhtemelen recep ivedik hayranları. Herkül e gidin hiç olmazsa aksiyon var mk.
ilk ikiye göre çok dandik olmuş. zorlama yapıldığı çok belli. olmamış kısaca...
insanların sinemaya nasıl beklentilerle gittiğini merak ettiren filmdir.
Cidden bu insanlar ne izliyor da gülüyor günlük hayatta amk. Ata demirer filminden bulacağınız şşey zaten belli değil mi? şive komiği, durduk yere boktan işlere bulaşmalar, yöresel sıcaklık, hafif bir tutam macera, tatlı espriler. bunların hepsi vardı filmde. Ha çok merakla beklediğim düğün derneğe hala gidemedim belki o çıtayı yükseltmiştir diyeceğim millet onun başlığında da bu ne yeaa bokum gibi film moduna girmiş takılıyor.

bir de verdiğim paraya acıdım tipi yavşaklar var. sanki salon kapattırdı pezzzevenk *
güldüren eğlendiren film. Mantık hatası gırla, bir kaç saçma durum ve sahne var. ama christopher nolan filmi izlemiyoruz amına koduğumun sinemasında. gir gül çık.
Komik mi? Değil ama şunu söylemekte yarar var: bu filme üzgün olarak giden neşeli çıkar. Çok eğlenceli olmuş tebrik ediyoruz herkesi...
ata demirer in yaptigi über komik film. karnima kramplar girdi gülmekten.
eyvah eyvah serisinin üçüncü filmidir. baş rolleri diğer serilerde olduğu gibi ata demirer ve demet akbağ üstlenmiştir.
şehirde egzoz dumanı solumaktan, korna sesi duymaktan bıkanları 2 saatlik ufak bir sahil kasabasında gezintiye çıkarır, kimi kısımları hüzünlüdür kimi kısımları gülünçtür; izlediğinize pişman olmassınız.
Çok boş vaktiniz varsa izleyin ama sinemada film izlemek iÇin kendinize zaman ayırdıysanız izlemeyin.
izlerken, gülmekten agladigim harika bir ata demirer filmi.
Yemin billah bunun kadar gereksiz bir film görmedim. Olup biten hijaye, çocuk kaçırılıp sonunda tabikide bulunuyor. Bir buçuk saat doldurmak için artık daha fazla komik olmayan talihsiz olaylar oluyor. Kısacası, çok sıkıcı olmuş olan bir komedi filmidir.
sırf eyvah eyvah serisinin ilki hatırına 3.5 milyon kişi tarafından izlenmiş film.

tıpkı eyyvah eyvah 2 gibi.
biraz komik olmuş komedi filmi. ama konu biraz basit tutulmuş sanki, daha fazla olay yaşanabilirdi çocuk kaçırmanın üzerine.

--spoiler--
karısı doğurmaya çalışırken doktora fırça çekmesine, çocuğu pırtlatsın diye bir anda korkutmasına, çöp kutusundan fırlayan kediye, klarnet fiyatı sorarken ki haline, ispanyadan misafir olarak gelen melahatin* yılan gördükten sonra dengesini kaybedip pilates topu gibi yuvarlanmasına güldüğüm film. bir de kayın pederi denizde dinamit ile hoplatma olayı var.

"ne getirsin baba sana pavyondan?"
--spoiler--
Komik olmayan komedi filmi.
sıkıntıya da girsem izleyemediğim film. bu ne amk.
sevimi sempatik Türk filmidir... günümüzün neşeli günleri de bunlar işte...
Sayesinde memleketteki arazilerimiz prim yapmıştır. Bu arada şive olayının bokunu çıkarmış. 27 yaşındayım doğma büyüme ezineliyim böyle ne konustum neden konuşani duydum.
Az daha y koyaydiniz. Eyyyvah eyyyyyvah.
birçok kötü film varken bu seriye kötü demek haksızlık. çayınızı demleyip çekirdeğinizi çitleyip ailecek keyifle izleyebileceğiniz seri.
--spoiler--
- aa mercedes hanım sen barcelona'da mı oturuyorsun?
+si...
- maçlara da gidiyo musun peki? (sırıtarak)
+nooo...
--spoiler--
bir ata demirer filmi. izlemek isteyenler için an itibariyle star'da başlamaktadır.