bugün

darwin'in ruhu şad olsun dersiniz bazılarını başlamadan önce ben yapar mıyım ?

kıl ve tüy bir post kavramını içine abilir kavramlar ki bunun haricinde bir ilkellik belirtisidir. abartısı bir hayvansal davranışın sembolüdür 3. sınıf diplerinden 5 cm siyahları çıkmış sahte sarışınların erkeklik belirtisi olarak görüp beğendikleri erkek tipdir. bu kızlardan uzak durmakta fayda var.

kıl tüy ilkellik belirtisidir. dikkatle bakıldığında ekvator civarı kıllı insanlara rastlamak daha olasıdır. daha çok ihtiyaç duyulan kuzey doğrultusunda gelişimin hızlı olması kılı azatmıştır. hem günümüzde neden kızlar kıl istesinler ki bir maymunla uyumanın zevki belki de başkadır. kıl gelişimini tamamlayamamış iken insanlarda ya da ilkel kavimlerin torunların da görülür.

demek istediğin ağda yapan erkek modelini yaratmak değil - eşcinselleri oldum olası sevmemişimdir , küçük iskender'in yeri hep ayrı- ama kıllı vücudun evrimi yarısında kaldığı bir gerçektir. bunu inkar edende art niyet ararım .

böylelerini gördüğünüzde kaçın , yanlarında ki 3. sınıf kızlarla muhattap olmamanızı bir akıl hocanız olarak size tavsiye ediyorum.

kıllı erkektir evrimini tamamlayamamış erkek.
(bkz: recep ivedik)
doğuştan gelen bazı hormonal sebeplerden dolayı fazla kıllı olan insan gurubudur.
denize girmemesi gereken erkektir. bir lazer operasyonu geçirmeden allah aşkına denize girmesindir. yaz aylarında insanların safra çıkarma sorunu yaşamalarına sebep olup tatillerini zehir etmesinlerdir.