bugün

türk işi geleceğe yatırımdır.
delirince takarım diye huni stoğu yapmaktan farksızdır.
(bkz: reenkarnasyon la dirilirim diye kendini öldürmek)
evrim geçirince belki futbolcu olurlar diye maymunları altyapıya yazdırmak kadar enteresan bir davranıştır.
(bkz: michael jackson)
ölü yatırım .
son çaresi bu olan insan, durumu vahim insandır.
nefes alan ve hareket eden her şeyle sevişme hayali kuran birinin ortaya attığı sözdür.
birden fazla maymun alarak evrimden sonra birini kendine ayırıp geri kalanını genelevlere vererek bir yandan da para kazandırabilecek düşünce. (bkz: hayali ihracat)
piril piril bir zekanin gereksiz islerde kullanilmasi durumudur. yine de ileri gorusculugunden oturu bu kisiyi tebrik etmek icab eder. benim tavsiyem en az 7-8 maymunu beslemektir.
evrim geçirince başlık paralarıyla köşeyi dönerim diye dişi maymun çiftliği kuran bünyenin davranışıdır.
nerde şimdilerde bakire kız, en iyisi işi kökten çözmek felsefesinde ki türk'ün çözüm yolu.
- ühü ühü ühü
+ ne oldu lan süleyman?
- abi sorma yanlış almışım, bizim maymun evrimleşince kocaman kıllı bir herif oldu. sonra da ühü ühü... abi anlatamayacağım sonrasını.
+ canım büyük geçmiş olsun
evrim geçirsin bununla da yiyişirim diye iguana beraber yemeğe çıkarız diye zebra nasıl olsa ölümsüzlüğü bulacaklar hacı diye tek hücreli canlı besleyen yorgun ama umutlu abazan eylemi...
harun yahya'nın kitaplarını okuyarak evrimi öğrendiğini sanan kişilerin avuntusudur.
bizim millet yaratıcıdır ama aynı oranda sabırsızdır. hiçbir abbas abazantus o kadar beklemez, güzelce traş edip ziker abi.
(bkz: 40 bin yıllık bekar)
Aids'in insan ırkına geçmesinde rol oynamış erkektir. Kendisi bu hareketiyle tüm insanlığın başına bela açmıştır.
-hasan bu ne hacı? nerden çıktı?
+süreyya bu.ney değil! evrim geçirirsem sevişeceğim onunla.
-çok sürmez desene ?
+sürmez sürmez..
-evet.yaaani.maymun gibi adamsın.20 sene traş olma.kambur otur.zaten beynin o kadar çalışıyo.olur yani neden olmasın.düğünü de hayvanat bahçesinde yaparsınız artık.
+yaparım tabi ! en kral düğünü yapıcam aşkıma ! yemekli olacak.davetiyeye de yazacam bebe çebe getirmen diye.
-ben arkama bakmadan kaçsam?
+olur.muz varsa bırak öyle kaç arkadaşım.
ibne olursam kullanırım diye vibratör almak gibidir.
abazanlığın beyinde yarattığı yırtıktan kaynaklanan zoofilik yaklaşım.
hilmi abi bu ne yaa?
sorma ceyhun sokakta yürüyordum amcanın birine iş bankasını sordum bu hayvanı gösterdi! takıldı peşime ipne!
abi o reklam değil miydi?
biliyorum oğlum ne bilim kafam karışık!
abi kötü bakıyor bu.
oğlum ben de korkuyorum çaktırma. geceleri koynuma giriyor şerefsiz! dün gece traş ettim kıları batıyor uyuyamıyorum.
abi peki banka işi!
oğlum bu daha iyi yatırım, gelecek anlarsın ya! korku felan idare edecez artık.
abi bi tane de bana bulalım şundan!
ok koçum sana şu benzin reklamındaki salak köstebeği alırız!
denizin soğuk sularından gelen link.

http://www.kisaca.net/Xo2J3
evrimleşince kendisini tıklamasın * diye önlem alması ve dikkat etmesi gereken kişi, mazallah nuri alço tecavüzcü coşkun ve şahin k üçlüsü ile bir kan bağı varsa derhal kaçması gerekli o maymundan.
(bkz: kestirdikten sonra ilk bana verir diye penisli elemanla takılmak)

(bkz: its always sunny in philadelphia)
devamında eğitimini de eksik etmemek gereken eylemimsi.

dolly dolly.

69 dolly

oral dolly

hani diş kızım, hani diş.