bugün

Bigün kocası yakalar ikinizi de aynı anda .. ker bayıltır o zaman anlarsın nasıl bir duygu olduğunu.
işini bilen erkektir, aferin ona..
At yalanı s*keyim inananı dedirten hayal gücü yüksek bir yazar beyanı.
Yurt disinda yasayan ve sorunlari olan turk bi kadini dinleme ayagina esin seni haketmiyor, mutsuz olacaksin, kimse senden degerli degil gibi cumlelerle etkilemeye calismistim.

Ileride seni yatakta bile yetersiz gorup baska kadinlara bakar demistim.

1-2 defa o konuyu konustuk sonra kadin bana sen kotu niyetlisin demis benimle konusmayi kesmisti.

Kadin hakliydi.
benimdir.
Erkek seks icin kadını aşık taklidi yaparak kandirir
Kadın da kendisine aşık sanıp o erkeğe verir.

Bir erkek sizi gerçekten seviyorsa kocanizdan bosanmanizi bekler bosandiginiz takdirde evliyken verdiğiniz o adam bir daha yüzünüze bakmaz çünkü ona tatlı gelen sizin evli olmanizdir.
yüksek ihtimal genç, uçarı bir tip ve bekardır. riski çok sever. genç kızların triplerinden, kaprislerinden bıkmış ve kendini olgun kadınlara yöneltmiştir. asla ciddi düşünmez. vaatlerde bulunabilir ama her şey seks içindir. evli kadınlara yürüyen bir erkeğin tüm amacıda zaten sekstir.

aynı zamanda şerefsiz ve karaktersizdir.
aksiyon seviyordur yada olgun.
karaktersizdir. bugün yaptığı yarın başına mutlaka gelecektir.
birlikteliğim oldu bir keresinde, aklıma geldikçe hala nefret ediyorum kendimden...
azraille kesişen erkektir.
her yerdeler.

burada da vardı bir tane cemaatçi, sonra ifşa olunca arlanacağı tuttu da sildi hesabını.
erkek mi ?
mevzu kadında başlar veya biter. yürünmesi bir anlam ifade etmez. senin karın ağzının payını vermiyorsa adamı dövsen n'olur dövmesen n'olur boynuzlu efendi.
Sapık ve iğrençtir. Ayrıca adam değildir.
aksiyon seviyordur yada olgun.