bugün

Ne bok yiyon evli kadınla oglim emaneti şişletecen aklının yayını silkeyim.
iyi bok yiyorsun.
bir başarı cümlesidir. evli kadınlar, normal kadınlara göre daha ulaşılmaz gelir. en nihayetinde hepsi kadınken evlilik sıfatı zorluğu simgeler. aynı zamanda bira adrenalin olabilir. biraz karakter eksikliği de koydukmu tamamdır...
Senin için kendimi feda ediyorum bak ver bakayım şu hadsizin numarasını.
Evli kadınlar normal kadınlara göre daha ulasilabilirdir.gerçek bir kaşardır. Gün gelir kocası yakalarsa sictigin andır. Hemen vazgeç hatta çok iskillenirsen numaranı değiştir.
Konuşmakta bir sakınca olmayan bir durumdur ama ortada bir yakınlaşma varsa en az onun kadar sen de suçlusun.

Yavşadığında "bi s*ktir* git amk*" diyemedin mi?
Üniversiteye gideceğim gün evden valizi aldım tam çıkıyorum annemin elini öptüm vedalaştık ve dedi ki; " çalma kapıyı çalarlar kapını" ben tabi sonradan çözdüm mevzuyu ama lafı hiç unutmadım! Akıllı ol delüğanlı yarın avradını öpeller.
Yav bak benim gibi yeni evlenen birine denk gelirsin senin üstüne atlar.
3 sene önce bilmeden evli bir kadınla bir süre beraber oldum. şimdi çocuğu var.
yapanlar 18 inden büyükse kimseye laf düşmez.
Ben tam 10 senedir konuşuyorum.iki tanede çocuk yaptık.
bende hatta whatsaptan doğurttum onu.
Kocasi erkekse önce seni s.ker sonra da karısını.
(bkz: orospu çocuğuyum demenin yolları)
görsel
(bkz: empati nedir)
(bkz: nasıl kurulur).
aynı şeyi sizin ananıza bacınıza yapsalar hoş olur muydu? diye sorduğum durum.
Sonra uyanıyorsun?
ben de konuşuyorum. hatta bir kişi de değil. ama yukarıdaki şahsiyet gibi de değil. arkadaşça, dostça vs. tabiki arkadaşın duygularına saygım var ama bu nasıl bir yokluktur da evli bir kadına sarıyorsun kardeşim! bi dışarı çık bi gez toz. ortamlara gir. evli kadına tutulmak nedir?