bugün

işini iyi bilen erkek için kolay olan yollardır. Evet.
Buraya da sözlük diyorlar.bu piçlerede yazar.
Aşkım çocuk istiyorum.
yatağa attım diye böbürlenmenin yeri yok, kadının gönlü olmazsa atacağız olsa olsa tektir.
Sadece karaktersizlik ornegidir..
Herkes kendine yakisani yapar..
Sunuda unutmamak gerekir.Ne ekersen onu bicersin..
Aslinda hayati bu sekilde yasamak gerekirken neden herseyin karaktersizligine kaciyor insanoglu bunu anliyamiyorum.
Aslinda hersey cok basit iyi ve erdemli insan olmak bu kadarmi zor..

Umarim Fazla Bir Vaktinizi Almamisimdir.
Demirin tuncuna insanin p..cne kaldik..
iyi geceler...
iki kişinin de, ahlâksız olma durumunda, yol aramaya gerek yoktur.
it iti kenefte bulurmuş, rahat olun!
işini iyi bilen erkekler için son derece basit olan yollardır. Biraz ilgi gösterin, kocasının kendisine vermediği cinsel açığı siz doldurursunuz. Evet.
öroyin yüklemesi yap.
Aklını kullanan erkek için basit olan yollardır. Evli kadınları Tavlamak, bekar olan kızlara göre daha kolay olur. 2 iltifat ve güzel kelime çoğu zaman yeten şeydir. Bir iki de şiir okursan, sana yatakta her marifetini gösterir.

En ideal evli kadın, arkadaşın karısı olan evli kadındır. Hep hayal ettiğiniz o güzel kadını yatağa atınca, arkadaşınız belkide üzülür bu durumdan haberi olsa. Ama o vuruş esnasında alınan zevk güzeldir. Ve değerdir.

Bu basit yolları aklını kullanan her erkek iyi bilir. Delikanlı olmak böyle birşey olsa gerektir. Cesaretsiz ılık tipler bu işleri beceremezler. Evet.
Eğer ki yaşı biraz fazlaysa ve siz de gençseniz onun genç gösterdiğini söylemeniz.
önce orospu çocuğu olmak lazım bak o şart.
Kardeş trollük yaparken azıcık beynini kullan ve bu tavsiyeyi hiçbir zaman aklından çıkarma.
işini bilen erkek için basit olan yollardır. 2 iltifat edince, anında yatağın yolu görünür. Sonra kapı zaten açık. Vur da vur malına. Analdan da girilir kadın isterse. Evet.
Basit yollardır. 2 güzel söze vermeyecek evli kadın yoktur. Evet.

Edit : bu evli kadın meselesini bu kadar ciddiye alanlara 1 sorum ve 1 de tespitim var.

Soru : sevgilinize ya da karınıza biri basarken mi yakaladınız ? Küçük emrahlar sizi.

Tespit : kız kardeşiniz flört ayağına elin adamının altına yatarken sizin Sesiniz çıkmıyordur. Evet.
önce orospu çocuğu olmak gerekir. gerisini siz yazın.
hepsine yapamazsın ancak kocasından beklediği ilgiyi uzun bir süre görememişse ve patlama noktasına gelmişse hayatına sızmak ve biraz ilgi göstermek yeterlidir. zaten o size gelir.

edit: neden eksiliyorsunuz. bunları ben yapmıyorum gördüğümü söylüyorum.
pek çok ibnenin merak ettiği yollardır. elin karısına bakacak kadar ne ara ibne oldular merak edilir?

ayrıca (bkz: aydinoglu 45 den hayat kurtarıcı tavsiyeler).

edit: elin karısına bakmayın gençler ayıptır.
ne ekersen aynısını biçmeye mahkumsun .

sistem bu .
çok yaratıcı bir başlık bravo, eminim onlarca erkeğin işine yarayacaktır.
Birinin karısı olmak demek "ben hayatımda erkek-kadın ilişkisi anlamında birini daha tanımak istemiyorum. " demektir. Birinin yatağına girecek kadın niye evlensin ki? Neden bekar kadınlarda şansınızı denemek varken böyle bi şeye yönelesiniz ki?
Gayet basit olan yollardır. Az bir ilgi yeter hepsine basmak için. Evet.
gel seni gratis e götüreyim.
çoğunlukla evli kadın erkeği yatağa atar, erkek ne yapacağını bilemez, kem küm ederken.
kocası olmak.
Kocasından memnun değilse iki güzel laf biraz cinsellik tamamdır. Evet.