bugün

yaşanmış bazı şeylerinizin olduğu eski kız arkadaşınızın evine evlendikten sonra ziyarete gidersiniz.
(bkz: yemek masasına oturdun işte)
hele bir de eski sevgiliyle sex gecmişi iyi ise eski sevgilininin yeni kocasıyla ilginç dialoglara neden olabilecek hadisedir.

+ bizim ahmetle cok eski anılarımız var aşkım.
- hımm ne guzel ??? :S:S * ( yavaşca kulagına egilerek) walla ne yalan soylıyım ayşe eskiden öküz gibi sevişirdi. özlemedim desem yalan olur..
- hımmm guzel ??? :S:S ne !!!!!
her zaman yapılmaması gereken şeydir. biraz da onlar buyursunlar, gelsinler.
gerçekten aşık olduysanız bırakın evini, yaşadığı şehre bile gitmek istemezsiniz.
(bkz: yok artık lebron)
medeniyettir, guzeldir ama yapilmasi pek mumkun olmayan birseydir. eger ki aranizda gercekten birseyler gecmis ve yollariniz ayrilmissa bu hareket size buyuk aci getirecektir.
(bkz: dost kalabiliriz hedecan)*
sevgiliyle nikah masasına değilde yemek masasına oturmakla sonuçlanan eylem.
yanında bir de hediyeyle gidilmesi gerekir. adettendir yeni evli çiftlerin evine gidince hediye alınır. ev görmesi hediyesi. yok daha neler
kösele gibi bir surat, çökmüş bir ahlak sistemi gerektiren aktivite.
eski sevgilinin yeni kocası geniş mezhepse muhabbete hemen şerbetlenmek lazım. grup olur, gang bang olur öhm.. *
Gereksiz eylemdir. yapılması hala o kişinin eskimediğini gösterir
(bkz: eksik kalsın)
+ hoşgeldin hüdaverdi. eee anlat bakalım?
- nolsun işte, öyle bi gelelim dedik. eskiden de çok gelirdim ben ayşesucan'a.
+ yaaa öyle mi?
- valla ayşesucan o zamanlar gayet ateşliydi, şimdi nasıl bilmiyorum ama, işte her gün her gün isterdi ırıspı.
+ şimdi de öyle be hüdaverdi. ama ben onu yatakta fazla yoruyorum, perti çıkıyo garibin.
kırbaçtan, kelepçeden falan hoşlanıyo artık. beğenileri değişti zamanla.
- aaa öyle mi? hiç gelemem öyle şeylere. iyi ki ayrılmışız.
+ iyi ki. zaten tatmin edemiyo muşun?
- aşkolsun öyle mi dedi :(
+ valla öyle dedi. zaten tatmin edemiyon diye de beni bulduydu.
- bilmem mi hınzırı. benim altımdan kalkar, seninkine yatardı. ne fit bi kadın değil mi?
+ sormaa... şimdi de bazen yetinemiyo, dışardan adam çağırıyoz kendisine.
- yeter ki o mutlu olsun...
+ di mi...

böyle güzel güzel muhabbetler edilir artık.