bugün

1. Eşinizi seçerken fiziksel görünüş ve çekiciliğinden çok ruhsal ve kişilik sağlığıyla değerlendirmeye çalışın.
2. Nişanlılık sürenizi 1 yıldan az tutmayın. Evliliğe seçeceğiniz adayların olayları yargılayış ve değerlendirme kriterlerinin size uyup uymadığını tartın. Şu an için kişiliklerimiz farklı ama ileride belki değişir, demeyin.
3. Eğer evlilik öncesi çok kavga ediyorsanız evlenmeyin çünkü kavgalar aynen devam edecektir.
4. Eğer evlilik öncesi bir kerecik bile olsa şiddet gördüyseniz asla o kişiyle evlenmeyin.
5. ideal ve hayallerinizden çok realist olarak maddi manevi durumunuzu anlatın.
6. Sizi hangi özelliğinize bakarak eş olarak seçtiğini öğrenin.
7. Aşırı kıskanç, kısıtlayan ve sizi denetleyen bir partner ileride de sorun yaratacaktır. 8. Saygıyı asla eksik etmeyin.
9. Onun cep telefonu ya da bilgisayarını asla karıştırmayın.
10. Evlilik öncesi evliliğinizin nasıl olabileceğini açıkça konuşun.
11. Cinsel konuları konuşmaktan çekinmeyin.
12. Birbirinizle ilgili önyargı ve sorunlar taşıyorsanız çözüm yolları için bir psikiyatriste danışın.

Not:alıntıdır.
önce bi eş adayı bulun.
Hepsini okuyup dikkate almadan boş verin, başınızı yakmayın hayat kısa olduğu kadar güzel.
Sultanlığa devam edin erkekler ,macera aramayın.
Evlenmeyin. Evlilik aski öldürür. Hele birde terazi burcuysa yanindan gecmeyin. Boyle monoton boyle duygusuz bir insan olamaz. Gencliginizi yasayin ve 40yasinda bu karari alin. Yalniz kalmamak icin oda.
edip yüksel güzel tavsiyelerde bulunur.*
http://www.youtube.com/watch?v=ooOctSPHvrE

http://www.youtube.com/watch?v=dw3DIOvd0dc
Tamamen nasip kısmet işi, çok kurcalamayın.
evlenmeden önce alerji testi şart...her halta alerjisi olanla evlenmeyim
Bencil olmayın.
kendinize değer veren insanı bulun.
Evlenmeyin.

Biz evlendik de noldu hiiiç.
Kocam köpek şuan hey gidi...
Beyler ozellkle yatirim yapin evi arabayi alin ondan sonra evlenin yoksa cok sikintiya dusersiniz .
Savaşa giderken 1, denize girerken 2, evlenirken 3 kere düşünün.

Bu Rus atasözünü kulakardı etmeyin.
9. madde hariç hepsi olur.
kadınlar, erkeklerin bir gün değişeceğini, erkekler ise kadınların hiç değişmeyeceğini düşünür, sonuçta ikisi de haksız çıkarmış. bunu bilerek evlenin.
Evleniyorum diye fazla borç etmeyin .
Değer verdiğinizi değil değer vereni seçin. Değer verdiğiniz insan peşinden koşturur. Sizi yorar ve artık sevmekten vazgeçebilirsiniz ki bu da boşanma nedenidir. Değer verenin de kıymetini bilin ki aynı şeyler olmasın karşınozdaki de sizde yorulmayın.
Boşanma rehberi.. Pek Yakında efem.
Yarak kurek maddelerdir.

Evlenmeyin. Ha evlenecekseniz zaten o sizi bulur evlenirsiniz
Evlenmek isteyenlere es buluyorlar sandim, o yuzden gelmistim.
evlenmek isteyen var sandım o yüzden girmiştim, pardon.