bugün

kendi özgür kararıdır ama normal de değildir kabul edelim. sıradan bir ihtiyaç da değildir. kültürümüzde yeri yoktur.
Gayet dogal birseydir, yine sözlüğün IQ seviyesini belli eden başlıklardan biri daha.
Kimseyi enterese etmeyen kadındır.
doğal bir şey değildir, doğal olan evlenip seks yapmaktır. bakın kimse evlenmeden seks yapamaz demiyorum, doğal değil diyorum. isteyen yine yapsın ama bu durum normalleştirilmemeli, marjinal bir eylem olarak kalmalı. bunun dinle ilgisi yok, her şeyden önce insanız.
benim karım olmasında istediğiyle istediği kadar sevişsin bana ne, yeterki evleneceği adamdan bunu saklamasın herkes gavat olmak zorunda değil.
Hâlâ bu kafada olmanız evde kaldiginizin kanıtıdır. Gözünüzü acın. Hâlâ din islam falan savunuyosunuz. 21.yy dayız.
Genelde şöyle bağnaz tabuları olan insanlar, bırakın cinsellik yaşama fırsatını,bir kızın yüzüne dahi bakmadığı tip insanlar oluyor.
O yüzden çok da ağır konusmaya gerek yok.zaten hayat darbesini ağır yemişler.
Seks yapa yapa da gamsız vurdumduymaz gevşek mi olsun.
bu kadın tek başına mı yapıyor bunu?

diğer halt yiyeni normal gibi göstermeyin.
sikiş bağımlıları ne duyar kasmış be, iyi prim yaptınız bugün. kadınlar namuslarına sahip çıkarsa biz yatağa kız atamayız diye ödünüz kopuyor dimi lan gevşekler.

kendi bilen kadındır.
Sikimi sürmem.
Kadın namusuna sahip çıksa? Namus yükü bir tek kadında zaten değil mi? Kadın azmettirici ama senin kopasica s.kinin cehennemin dibine gidesice nefsinin hiç suçu yok tabi. Hadi diyelim bunu kabul ettik kadınlar namusuna sahip çıktı. Tarikat yurtlarında el kadar erkek çocuklarının kız çocuklarının ne günahı vardı da onlara tecavüz edildi ulan.
tüm türkiye'yi 2 ye böler 8'e çarpar bu konu. en iyisi tartışmamaktır. herkes kendi seçimlerinden sorumludur fakat bu kadın size bakire olduğunu söylüyorsa orada annesinin emdiği helal sütü burnundan getirmek gereklidir.
Kocasına 72 parça yemek takımı hazırlayacağına kendini hazırlamış kadındır, ne sanslı adamlar var. Yatağa düdüklü tencereyle girmiyorsunuz sonuçta.
Niye sadece kadın ? başlık evlenmeden seks yapmış insan olsa daha iyidi. Namus tek tarafta mı var, günahı yalnızca kadına mı?
Sokakta birgün karşılaşırsınız eli tespihli, kolu dövmeli o delikanlıyla.
Karınız bakar adamın gözlerinin içine ve derin bir nefes çeker içine.
Siz merak eder sorarsınız
- canım o kimdi? diye
Karınız derin düşüncelerden uyanarak cevap verir
-birine benzettim sadece..
O an ruhen aldatıldığınızı anlamazsınız. Anlayamazsınız
Çünkü içinize feminizm kaçmış, narkozlanmışsınız.

Allah ömrümüzü mümin kullarıyla birleştirsin.
Sizin kültürünüzü sikeyim iki yüzlü ibneler.

Sizin gibiler yüzünden eve damacana su alamıyoruz.

Milletin namusunu konuşmak size mi kaldı?
Bu konuyu gençlerin yüzde 90'ı siklemiyor.
Türkiye de cinsel devrim oldu. Bu konunun geyiği sözlüklerde sürüyor sadece.
Burada bekaret bakirliği savunanların alayı mesajlarda seksting yapmak için can atıyor.
Gerçek bu gerisi boş laf hikaye.
Evlendikten sonra da yapacak kişidir,ama kaç kişiyle bilmem.
Hani nerde lütfen söyleyin.
Birde bunlardan bazıları evlenirken (işlerine geldiği için) gelenekçi, dinci takılırlar ya

-aşkım şu kadar altın alacaksın, şu kadar mihir vereceksin bizim geleneklerimizde ve müslümanlıkta böyleymiş

-iyi de aşkım seni s...even Buğra, berk, Caner sana altın mı taktı, mihir mi verdiler de şimdi benden istiyorsun? Dünyanın tek enayisi ben miyim?
Orta doğuda sıradan bir pazar akşamı.
Dini , ahlakî, kültürel boyutunu geçiyorum, yukarda bolca söylenmiş. Bu durumu eşine evlenmeden önce söylemelidir, çünkü evlenince sorun olabilir. Eğer ki eşi kabul ediyorsa bizi ilgilendirmez. Günah durumu da allah ile kul arasındadır. Belki pisman olmus belki tovbe etmiştir. Sonuçta adam öldürmedi. Fakat övünülecek ya da topluma güzel ve özenilecek bir şeymiş gibi de sunulmamalidir.
savunanların bir çoğu gavattır. aksi iddia eden de.

edit: eksileyenlerde.
Şahsımdır, kimseyi ilgilendirmez:)