bugün

bunu diyorsa çoktan eski sevgili kategorisine girmiştir.
sevgilisine güvenmeyen kişidir. karşı tarafın karakterini sorgulamak lazım.
bu dünyada kimseye güvenilmemesi gerektıgının canlı kanıtıdır, mantıklı olandır. Asktan gözü kör olmamıs ve degerlerıne hala saygısı olan sağlam karakterli insandır. Kezban ya da kamil diye yaftalamak yerine, saygı duyulası kişilerdir.
evlendikten sonra da vajinismus olduğu ortaya çıkarsa kapak olacak sevgilidir. hayırlı olsundur. haydar dümene sevgilerledir.

edit: bunu eksileyen ablada da böyle bi problem varsa bir geceye hallederim işini, garantilidir. açmazsam, açana kadar bedave!
en doğal isteğini başka insanların onayına ve devletin vereceği üç beş kağıda hapseden bir andavaldır.

tabii böylesine alçakça, ezikçe bir kritere bile boyun eğen heriflere müstahaktır. salak herifler!

not: bir erkeğin ''evlenmeden olmaz'' demeyeceğini varsayıyorum. evlilik yaşı 30'u aştı lan, o yaşa kadar kullanılmayan organ körelir.
Erkeği Kara kara düşündüren sevgilidir.
büyük ihtimalle annesi göster ama elletme demiştir.
annesi ellet ama gösterme demiş olabilir.
iffetlidir evlenin gitsin.
ilişkiye girmek dışında herşeyi yapmış olan sevgili bakire midir peki bacak arası sağlam diye şeklinde karşıt görüş oluşturulabilecek başlık.
ilişkilerinin geleceğe dönük olduğuna inanmıyordur ve muhtemelen sevgilisini gözden çıkarmıştır o. ya da yaşadığı çevre çok muhafazakardır. sevgilisi böyle bir şey istediği için soğumuş da olabilir.
yıllar sonra karşılaşıldığında tekrar sorulan ama yine aynı cevap alınan eski sevgilidir.
evlenmeden olmaz diyor. tamam diyorsun. bilmem kaç yıl sonra kocasıyla görüyor, soruyorum. ama yine kapı duvar.

sözünde durmayan eski sevgilidir. önleri kesilsindir bunların.*
küçükken bakkala gidip elinde ki tek bozuk para ile bakkal sahibine; amca bu paraya ne gelir sözünü hatırlattı bana.

evlenmeden ne olur ?

+öpüş alt duduş

nişanlıyken ne olur ?

+sakso anal

evlenince ne olur ?

+ooo o zaman veryansın...
Derhal tekmeyi basmak gereken tabulu sevgilidir. Gitsin kendisi gibi tabulu birini bulsun.

işin içinde seks yoksa o ilişkiye ilişki denmez.
(bkz: olur olur bal gibi olur)
evlenene kadar hesaplari hep ikiye bolelim o zaman canim sevgilim denilebilir. Tabuyu tabuyla oldurun.
- evlenmeden olmaz.

+ olmadan evlenilmez.

Bu kadar basit.