bugün

büyük utançtır.

önce bir dövün sonra aynı gece anasının evine gönderin. patlak kızını al başına çal deyin.

boşanın. hatta analdan kayın da sizi kandırmanın cezasını çeksin.

o kadına şiddet haktır. dövün, bacaklarını açıp zina etmek neymiş görsün orospu!

not: benim bakir olmadığı nereden biliyorsunuz amk kahin misiniz? herkes de kendisi yapar sonra kız yapınca auvv tarzı şeyler yazmış yahu her erkek karı sikmiş sayılıyor mesela ben sikmedim o yüzden sikilmemiş karı hakkım.
https://www.facebook.com/...amp;type=3&permPage=1
erkek bakire olmayıp evlenince "oo maşallah tecrübeli".kız bakire olmayınca "vay orosupu".sizin de mantığınızı s.kiyim.

not: bakir olan bir erkeğin bakire bir kız istemesi mantıklı bir istek olarak görülebilir.
neden hep kızlar suçlanır anlamam mümkün değil.
erkek ergenlik döneminden evleneceği güne kadar sayısız kızla birlikte olur evlenme vaadiyle kandırır gönül oyunu yapar akla hayale gelmez kızla dalga geçer sonrasında kağıt mendil gibi buruşturup atar. işin aslı kızlar kadar salak yok niye yok sümüğünü atmayacağı ciğeri beş para etmez ibne kılıklı bazı piçlerin serenat yapmasına iki tatlı lafına bir demet çiçeğine inanarak gençliğin vermiş olduğu fırtınayla hayatı toz pembe görüp bir yavşağın kanı beş para etmez itin koynunda son bularak perişan ve, helak oluyorlar. hakikate dönülürse madem bakire kız arıyorsanız o zaman kendinizde evleneceğiniz güne kadar hiçbir kızla ilişkiye girmeyin. bu ne perhiz ne lahana turşusu.
(bkz: evlenirken bakire yerine bakire olmayan kız tercih etmek)
(bkz: bakire olunmaz bakire dogulur)
(bkz: bakire değilim diyen bakire olmayan kadın)
(bkz: bakireliğini evlenmeden kaybeden kızlar orospudur)
(bkz: evleneceğim kadında bekaret aramam diyen erkek)
(bkz: evleneceği kızda bekaret aramayan erkek)
(bkz: bakireliğini bedavaya kaybeden kadın)
(bkz: bakireliğini evlenmeden kaybetmiş kız)
Bakire
Bakire
Bakir
Bak
Ba

Bi' bitmediniz.
Bakire ya da değil, onlar rahat ama sen böyle ölüp gideceksin.
Kabullenmedikce kimsenin cesaret edemeyecegi birşey üzerinden mantık yürütülemez.

Dayagi hak ediyor mu dedi o?
Kafadan bi üçte ikisi zaten değil.
Bekaretini nerde nasıl kaybettiği öğrenilmelidir.ama gerçi artık evlenildiği için çok geçtir.