bugün

o zaman minyatür market arabaları içindeki kurdeleli kurabiyeleri izleme ihtiyacımızı nasıl karşılayacağız?
kesinlikle yapılmamalıdır. kime güleceğiz biz?
amaca ulaşılmıştır daha fazla kullanmaya gerek kalmıyor haliyle .
iŞ EV ARASI MEKiK..
Olması gerekendir yoksa o iş olmaz kopar bir yerden sonra.
Çok samimiyetsiz harekettir.
Tamam artık Pazarlık bitti der gibi.
Türlü fırıldaklar çeviren çiftler için kesinlikle gerekli bir eylemdir.

Şahsen benim tanıdığım biri sosyal medya hesabını evlenince kapatıyorsa, ben böyle düşünüyorum.
mallıktır. sosyal medyayı doğru düzgün kullanmayı bildikten ve karşı tarafın da bu şekilde kullandığına emin olduktan sonra gereksiz bir davranış olacaktır. evleniyorsunuz karşınızdakini ipotek altına almıyorsunuz. kendinize gelin bu ne böyle. eve kapatın dışarı da çıkmasın? tuvalete de el ele tutuşarak gidin?
En doğru harekettir. Yapılmazsa şeytan dürter ve o evlilik biter.
(bkz: evlendikten sonra hayati nin aşkına rastlamak)
Doğru, yerinde ve karşılıklı alınması gereken bir karardır.

Edit: ne pazarlıktır ne de gereksiz bir hareket.
Sadece sosyal medyaya ayrılan zamanı kendimize ayırmak gerektiğini düşünüyorum.
yalnızca sosyal medyadan uzaklaşıp anın tadını çıkarmak için yapılıyorsa takdir ettiğim eylemdir. ancak güven sorunu yaşayarak yapılan bu davranış şeklini yeteri kadar erişkin olamayan çiftler yapmaktadır.
Mantiklidir. Koca almış eline telefon bir köşede kadın bir köşede. Hani evlilik mutluluk.
Paylaş dur.
Evli adam kadın nette kimle yabancıyla niye konuşur neden.

Toplaniyorsun arkadaşlarla. Herkes telefonu ile ilgileniyor. Bu ne ya.
çok isabetli bir karardır.mahzuratlarina hiç girmeden, yüzde yüz katıldığım bir konu.
olması gerekendir. o değil de ben evimde televizyon bile istemiyorum. olacaksa bile belli kanallar olsun yeter.
şahsımca olması gerekendir. nitekim sosyal medya hesapları çiftin arasını bozmaktan başka pek işe yaramayacaktır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar