bugün

Vücudun en önemli organını kullanmayan, hayata geliş amaçlarından birini beceremeyen erkeğin yaşama amacını sorgulamaktır.
Hayata geliş amacını pipisini çalıştırmak olduğunu düşünenleri ortaya çıkarmıştır.
sorgulamanın ırzına geçmektir.

bu ne amk denilesi başlıktır. troll olursun anlarız da bu kadar mu yokluk belli edilir.
anası evire çevire sikilmişlerin merak ettiğidir.
Erkek evire çevire o işi yapmak için gönderilmemiştir sadece evlendiği zaman yapması gerekir.
beyni çükünde olanların derin bir yoklukta olanların yaşama amacına sahip olmayan şahısların yaşama amacıdır.
diş nasıl evirilir çevirilir de düzülür aman ha bu ne yaman çelişkidir. ayrıca dişi derken bayan oluyor zannımca, ona da bir şey yapılamıyorsa, o zaman diş doktoruna git hemşerim çektir dişini kurtul. aaaa konu başka ise vur geç düşünme o kadar, bak saat 13. 47 oldu. akşam oluyor. elini çabuk tut.
eşek sikenleri duydum, köpek sikenleri duydum hatta ve hatta tavuk sikenleri de duydum da kardeşim diş sikmeye çalışan bir mal sensin herhalde açıklamasının gereğidir.
Horozu erken ötenin başını kesmişler. Dünyaya geliş amacının sadece bundan ibaret olduğunu sanmışlar.
belgesel izlerken pek çok kez şahit olduğumuz hassas bir konudur.
kuşları korkutamayan korkuluk, sırtı ağrıyan beygir, kokmayan çiçek gibidir.
ne kendine ne çevresine bir faydası yoktur. gereksiz oksijen israfı yapar. keşke ölse.
özgür olmaktır.
zira bütün erkekler potansiyel olarak bu eylemi gerçekleştirebilir fakat her erkek bu fiile karşı koyamaz.
böyle bir başlık sahibi erkeğin cumartesi evde ne işi var diye bir soru gelir okuyanların aklına. aa cevapta geldi o yuzden böyle bir başlık açmıştır zaten pasifize edilmiş çük soytarısı.
anası evrilip çevrilmiş erkeğin sorunlarıdır..
Yasama amacı bu olan erkeklerden daha onemlı amacları, ıslerı olan erkektır. Bunu her erkek yapabılır ama onemlı olan durtulerı kontrol edebılmek o zaman daha ıyı bır ınsan olabılırsın basıt bır erkek olunmaz boylece.