bugün

(#21993518) adamın evi işi arabası var diye niye korkak yaptınız ki anlamadım. ekonomik açıdan mı korkak, acele edip ev aldığı için, o mu kastedildi? yada istifayı basıp macera aramadığı, işi olduğu için korkak mı acaba? yada vazgeçmeye cesareti olmadığını nerden biliyosunuz laa.
Kızlara yedirecek parası yoktur. istediği zaman istediğini yapan erkektir.
ev, araba,iş ve karizma hariç beni tarif eden cümle.
duygusal boşluk içinde değildir. hayata dair bir çuval dolusu planı vardır.
(bkz: christian grey).
araba iş var. yinede bi bok olmadı daha. evlenmeyeceğim zaten. siktir et sevgilide olmasın.
kızlar için bulunmaz nimettir.
vallaha bu benim.
belkide evinin, arabasının, parasının ve karizmasının tadı çıkarmak istiyordur. evlenemeden önce yapmak istediği planlar vardır. sırtına çantasını geçirip 2 aylık bir tatilde belirlediği ülkeleri tek başına gezmek, evinde rahatça kuralsız tek başına zaman geçirmek, belki de tek gecelik ilişkiler yaşamak.... böyle artar gider.
(bkz: zeki kayahan coşkun)
(bkz: beyazıt öztürk)
vurkaÇ yapan kişidir.
tamam benim o işte ev var araba var iste var eglenmeyi gezmeyi seven sosyal ve karizmatik bi adamim..

O kadar yazdik bi mesaj atan bile yok vay arkadas yaaa...
zengin koca arayanlara prim vermeyen erkektir.
ev işi yapan erkektir.
(bkz: evisiyapanadam)
muhtemelen bu maddi özellikleri için yanında olan kadınlardan bıkmış erkektir.
büyük ihtimalle değişmez bir dünya gerçeği olarak kezban
tarif edilen üstelik oldukça çirkin hiç marangoza girmemiş salak bir kızla evlenecektir.
Yalniz kalmasi imkansizdir.
evlilik çağındaki kızlar için av.
Evi işi arabası vardır ama tipsizdir yalnızdır belkide sosyal fobisi vardır. Vardır böyleleri kendimden ve arkadaşlarimdan biliyorum.
Kültürlüdür hatta müzikle, edebiyatla ilgileniyordur bu adam bir de.ama ya uzak bir memlekete yerlesmistir ya da zaten hepten uzaktadır.
efsanedir.

bulunmaz bursa kumaşıdır.

kolay değildir efendim.

şimdi kim böyle kısmet istemez.
kız aileleri bu erkeklerin peşinde ama çok azı buluyor.
kafası her türlü rahat erkektir. ciddiyim.
bir sorunu olduğu düşünülerek uzak durulacak erkektir. acaba neyi yok?
Şüphesiz ki hayat ona güzeldir.
(bkz: daldan dala)
yeni ayrılmış olabilir. kişiliksiz olabilir. gay olabilir.