bugün

taksim gezi parkı olaylarında görülen insanların yapmış oldukları eylem. kışın yakmak için gözlerini kırpmadan ağaç kesen zihniyet çevreci olmuş. ilginç.
bunlar lüx yazlıklarında meşe yakıp, yazın klimayı sonuna kadar açan doğa sever insanlar.mübah görelim saygı duymayalım ki çelişki içerisinde ki insanların bir tarafları kalkmasın.
(bkz: tutuşan götlerden yükselen kesif yanık kokusu)
O taximde bağıranlar varya itiraf ediyorum bir kaçını tanıyorum Yılbaşında çam ağacı kesip altında birbirlerine hediye veren tiplerdir.
benim bu evet. bizim evde çiçekleri sulama işinibahçıvan yapıyor. dikilecek ağaçları, çiçekleri ben seçiyorum. ben yeşili seviyorum.
ayrıca bu direnişi daha hala 2 ağaç kesiliyor diye provokasyon yapıyorlar diyenler olayın neye başkaldırı olduğunun farkında olmayanlardır.
bu direniş yalnız ağaç için değil, ananı da al git için, sayın öcalan için, şehide kelle için, reyhanlı için, 2 ayyaş için,10 kasımlar, 29 ekimler için,bizi birbirimize kırdırdığınız için böldüğünüz için kutuplaştırdığınız için,usulsüz ihaleler rantlar için,şehitlerimiz için,askerimiz için,kullanmaya çalıştığınız dinimiz için,adalet kavramını hiçe saydığınız için,halkı daha da fakirleştirdiğiniz için,sınava şaibe kattığınız için,kadrolaşmalarınız için !!
aynı zamanda hayatında bir adet ağaç dahi dikmemiş, can suyunun anlamını bile bilmeyen güya doğanın duayeni olarak gezi parkını savunan doğayı destekleyen çevrecidir de.
çevrecilik ile zerre kadar ilişkisi yok. protesto edenlerin %99 u kominist din düşmanı ateist solcu bilmem ne.. kısaca hükümet düşmanı. gezi parkını bahane edip ayaklanma yapıyorlar aklı sıra. üç beş provokatör ortalığı karıştırıyor bu saydığım kesim de oyuna gelip ortalığın karışmasına destekçi oluyor. yazıklar olsun.
akp'liler birden avm ci kesildi. Bu kadar amerikan uşağı olmayın. Halka ait olan araziye birileri avm kurup köşeyi dönüyor, bizim sikilmekten abdest tutamayan halkımız bu parazitleri savunuyor.

evde avm bile sulamazken birden avmci kesilmek.
bunu diyene şu denir:

anan da böyle demişti.
Bu başlığı yazan kişinin hala olayı kavrayamamış olmasıdır. Aslında olay sadece çevre değil, özgürlüğümüzün elinden alınmasına karşı yapılan bir eylemdir. Artık alkol yasağıyla birlikte halkında gözünü açmaya başmamasıdır.
türklere özgü bir harekettir.
olay çevrecilik olayı değil ki. özgürlüğümüzün kısıtlanmasına,diktatörlüğe baş kaldırı. sen hala börtü böcek vakası san. ama çok geç olacak uyandığında.