Suan annemın mutfakta kofte yapıyor olmasıdır. Hıc oyle ne dıyor bu delı falan demeyın annem cay bıle koyamaz lan kesın ıcıne bısıy.. tovbee urperdım amk
benım basıma gelmedı ama; unıversıte de sevgılımle kavga etmıstım, ayrı yataklarda yatıp uyuduk. sabah kalktıgımda yanımda bana sarılmıs uyuyordu. sasırdım, sordum neden yanıma geldın dıye.
o da; gece ruyamda senı gordum, bana bırısı bıcak verıyordu ve senı oldurmemı ıstıyordu. korkup, uyandım ve elımde ekmek bıcagı vardı dedı. sonra korkudan gıtmıs bıcakları atıp, yanıma gelmıs.
Durduk yere çıtlayan televizyondur. Gece uykudan uyanma sebebidir.
minimini 4 küçük kardeşken dedemiz biz doğmadan ölmüş babam da o aralar dedemi anlatıp anlatıp durur hani adamı görmedik ama severiz. mahallenin komşu teyzeleri ruh çağırma seansları düzenler gelir anlatırlar ay şöyle geldi böyle gitti 4 kardeş kafa kafaya ver dedemin ruhunu çağıralım bi konuşalım ne konuşacaksak neyse 4 minik el tutuşur ey dedemin ruhu gel geldin mi dedemin ruhu yok daha gelmemiş geldiysen dede bize işaret ver bi yere vur o sırada o cama tıklatan dana yı bulursam ağzına tüküreceğim hayvan nasıl korktuk lan senin yüzünden küçük kardeşim 2 yıl kekeme kaldı lan.
sabaha karşı uyanmaya çalıştığın rüyadan omuzlarına basılması sonucu zor uyanman ve zor doğrulman.
buraya dalga geçmek için yazdığım entry'nin ertesi günü, hiç kullanılmayan laptop'un sabahın beşinde windows açılış sesiyle kendi kendine açılması.
yemin ediyorum bu sefer tırstım sözlük.
bu başlık altında entry girip dalga geçen yazar olarak yazıyorum ki; az önce bulunduğum odada televizyon kendi kendine açıldı! açılan kanal ise stv. olayı kremline özel bir rapor ile bildirmeyi düşünüyorum.

not: gerçektir.
dalga geçmek için buraya yazan bir yazar olarak söylüyorum ki, az önce kapının önünde atakan'ı gördüm. Bu sefer gözleri siyah dişleri maviydi.

Korkuyorum sözlük.
uludağ yazarlarının hemen hemen hepsinin bir gün başına gelicek olaylardır.
5. kattaki evin penceresinin tıktıklanması.
buraya dalga geçmek için yazdığım entry'nin ertesi günü, artık bülbül ötmüyor.
yemin ediyorum bu sefer tırstım sözlük.

entry'de bu: *
(bkz: sözlükçülerin evlerindeki paranormal olaylar/#16309413)
fişini taktığım bilgisayarımın kendi kendine çalışması. O değil power düğmesi trip atıyor artık benimle ilgilenmiyorsun diye.
bu entryyi klavyemin kendi kendine yazması. formata da uygun yazıyor bak.
kapının yavaşça açılıp... çaaat diye kapanması!
kedinin birdenbire kapıya bakıp gözlerini açıp pıflaması.
kenarda duran bir senedir dokunulmayan pilates topunun hala inmemiş olması.
Evde yalnız kaldığınız zaman, oturma odasında film izlerken, mutfağa bir şey almaya gidersin, ama o bütün ışıklar kapalıdır hani. Oturma odasına geri dönerken arkandan biri gelecek diye hızlıca koşarak oturma odasına dönersin. Ben bir gün koşmadım, bekledim kimse bu gelsin konuşalım, bu kadar insanı niye korkutuyorsun diye. baktım geliyor, korkutmaya çalışıyor yine ibne. dedim oğlum bak git. baktım artistlik yapıyor, aldım hemen vestiyerin oradaki çalı süpürgesini, kaçmaya başladı. koştum peşinden ibnenin yakaladım. lan ibne yıllardır bu kadar insanı, çoluk çocuğu niye korkutuyorsun dedim süpürgeyi yapıştırdım kafasına ibnenin. en son garip garip sesler çıkartıp 'tamam tamam' diye yalvarıyordu ibne.
televizyonun çatırdaması garip olmasa da en yalnız anlarda ortaya çıkması bir rastlantı olamaz.
bundan 5 ay önceydi
elektrikler kesildi bir anda. sonra mutfağa yöneldim ve bardağa su doldurdum tam o sırada içeriden bir erkek sesi geldi içimden hassss tarzında bir ses geldi ve o anda bulabildiğim ilk kesici aleti alıp salona gittim * ve habertürk kanalında bir tartışma programında bir abimiz konuşmaktaydı.galiba televizyonun sesi fazla yüksekti.
paranormal activity 3'ü izledikten sonra, izlediğim gece bir aynanın, ikinci gün bir aynanın daha kırılması.
dün 2 kasa bira vardı. demin dolaba baktım bi tane kalmış. ya çok sarhoşum ya da...
Nereden geldiğini anlamadığınız ritmik sesler.
Gece tam uyumaya yakin televizyondan cat diye ses gelmesi. Icinden neler cikiyor gece olunca allah bilir..
pencerenin oradan garip gurup sesler gelmesi.

böyle mekaniğimsi, robotumsu sesler.
ne oluyor lan?!?

edit: alt komşunun kızı webcam'da sohbet ediyormuş.
oradan geliyormuş.
telaşlanacak bir şey yok sözlük.
tuvaletime kitaplık koymam. cidden.