bugün

koşarak camdan atlar ve sokakten geçerken üzerime düşer.
Memleketin havasındanmı, suyundanmı, hep kudurmuş zampara dolu.
Sütyensiz geziyolar bi de oje sürüyorlar.

GöZlem.
sutyeni mutlaka cikarirda gerisi karektere gore degisir.
-kapı açık işer
-iç çamaşırı ile evde dolaşır, sere serpe yatar
-ayna karşısında dans eder
-yemeği tencereden yer
-sözlükte uslu uslu entry girer
Pilav yapmayı öğrenir. Annem pilav yapmayı bilmeyen kız evlenemez der. Yapsın pilavı evlensin. Çare pilav kızlar boşuna makyaj malzemelerine para dökmeyin .iyi kavurun tane tane olsun .
Edit:yalnız kısmını gözüm görmemiş bile evde kaldım galiba akıl hep ona gidiyor.
Herkes çok pembe şeyler yazmış. Minnoş minnoş seksi seksi. Hayır arkadaşım salamı ısırarak yer, meşrubatı şişeden içer, kapı açık tuvalete girer, rahat rahat cıbıl gezer.
Bi kere erkeklerin yaptığı şeyleri yapmıyoruz.

Ya yemek yapar yeriz.
Ya toplanacak yerleri toplarız.
Ya dizi film veya pc de takılmaca yaparız.
Erkeklerin seksi kadinlardan daha cok dusunuyor olmasina bir kanitta kizlarin evdr yalnizken, tv izlemek, muzik dinlemek, tuvalet kapisi acik sicmak gibi eylemleridir.
makyaj yapar. aynada kendini puanlar.
kapı açık tuvaletlerini yapıyorlar. başka ne bekliyorsunuz ki?
kitap da okuyabilecegini atlamis olmali yazar, beklediginiz cevaplari ters küse edebilecek kizlar da vardir.
Temizlik, pasta, börek en olmadı mastürbasyon.
(bkz: uludağ sözlük yazarlığı)
mastürbasyon yaptıklarını biliyorum denk geldiğim durum. ♞
kızlar kötü seyler yapmıyorlarmış onlar da ne yaptıklarını burda öğrendiler taam ya.
eve erkek atıyoruz.

bi mesele.
iki kişinin yada üç kişinin yapabileceklerini yapamaz.
hatta dört dur bakayım beş kişinin de evet.
Yalniz olan erkeklerin kafasini mesgul eder.
Online alışveriş siteleri bir sekmede, ulu bir sekmede surf yapar. regl olmaya yakınsa kek yapar. Whatsapp ta dedikodu yapar. finalleri varsa bunların hepsini arabesk dinleyerek yapar.
oda sonuçta bi insan illa anormal bir şey yapması gerekmez. Yer içer uyur..
umurumda olmayan mesele. fakat ben şu an gökyüzünü seyrediyorum ve bunu yalnızken de yapabileceğimi fark ediyorum.
osuruyorlar, gerile gerile hemde. kaşınan her yer (oraları siz biliyorsunuz) rahatça kaşıyorlar.
Bağıra çağıra şarkı söyler.
amuda kalkar.