bugün

hayvanın özgürlüğünü kısıtlayan sözde çağdaş demokratik tiptir. yazık..
Genelde asosyal tiplerdir.
Hiçbir arkadaşi yoktur
Bir yerlere gittiğinde tek takilirlar vs vs..
geldimmmmm trrrreeeeeeek, selam.
görsel

edit: ayrıca şu hayvanın neresi çaki lan? bildiğin fars kedisi işte.
üstü başı yediği yemeğin içi tabağı çanağı tüy ve mikrop içinde olan pislik tiptir.

dışarısı kedi dolu o kadar merhametliysen her gün 2 kilo tavuk kıyma 5 paket makarna al haşla karıştır dök sokaklara. hem evin temiz olur hem yüzlerce hayvanın karnı doyar.

ama olur mu chpli bu tipler nasıl instagramda şov yapacak.
8 yıl evde çita besledim. bir gün yanlışlıkla açık bıraktığım evin kapısından kaçtı, sonra bir daha yakalayamadım. çok hızlı koşuyor ibnenin evladı. geri de dönmedi nankör. daha sonra bir tekir aldım, çitanın verdiği tadı vermedi.
görsel
evde beni besliyorlar sayılıyor mu?

(img:#1973002)
anto bey kediyi midesinde besliyor galiba. zira yayılım gösteren o göbeğin başka bir açıklaması olamaz.
not: 3 yıllık veterinerim.
valla ben tavuk ördek de besliyom. tırrek çok gergin görüyorum seni sanki 3 yıldır sevişmemiş gibisin. olum benim mesleğim veterinerlik. hayvan sevgisinden bahsetmeyin bana aq.
görsel
görsel
Çevresindeki sevgisiz, kafasız insanları daha kolay tanımlayabilen tiptir.
-ay sizde kedi mi var? Pistir o hastalık geçer.
-canım onlar senden daha temiz, hem aşılı bir kediden insana geçecek hastalık sayısı:0. Sen en iyisi bi daha gelme zira senden bana salaklık bulaşma ihtimali bile daha yüksek.
bir zamanlar bendim bu. kedime araba çarpıp rahmetli olunca onun anısına bir daha beslemedim.

ama hem kedi hem de köpek beslemiş biri olarak artık sadece köpek beslerim. kedilerin artistliğini çekemiyorum artık. yiyor, içiyor, sıcak yer bulunca yatıyor. kendini ne zaman istersen o zaman sevdiriyor. ama köpek öyle mi? gelince karşılıyor, beraber uyuyor, saygılı hayvan bir kere.

bir de genel gözlemim, sözlüğe fotoğraf atmak için kedi şart. her ne olursa olsun, 2’den fazla kedi besleyenlerin de psikolojilerinin bozuk olduğunu düşünüyorum.

Edit: kedi severler eksi timi mi var? Herkes kedi sevecek diye bir kural yok arkadaş, siz kedili fotoğraf atmaya devam edin.
Evin içinde beslemem. Ama yuva yaptım ona terasta. Mamasını, suyunu eksik etmem.

görsel
görsel
akşam banyosunda yaptı ohh mis.