bugün

yarın itibariyle ev arkadaşım olmayacak olan kişidir.nasıl bi insan olduğunu çözemediğim türk gençliğinden umudumu kesme sebebimdir.gece dışarı çıkarın yemek yiyin birlikte 2 de güzel laf edin sabaha kadar sizindir. onunla eve çık diye tavsiye edene de çıktığım güne de ona da onun gibi kızlara da lanet olsundur...!!!
insanı rezil de vezir de edebilir...
market alış-verişlerini kabusa çevirendir.
kremalı tavuk çorbası ile şehriyeli tavuk çorbası arasında beş kuruş fark vardır, kremalı tavuk çorbasını sevmeniz bir anda göze batıverir.
karımdır, kocamdır. ya da bir gözü ve bir kulağı sürekli beni takip eden ev sahibimdir. diğerleri vakti geldiğinde evden ayrılacak menfaat ortaklığıdır. ne ev arkadaşları gördüm ben.
hastalandığımda başımda bekleyip doktora götüren, her akşam arayıp "canın ne çekiyo alayım" diyen, zor anımda her an yanımda olan canımın taaa ötesi olan bücür.
eski ev arkadaşımın daha önceden ev arkadaşları olan kişiler. izmir, antep, ve tekirdağ olmak üzere 3'e ayrılırlar.
çekilmeye hazır nargilenin marpucunu penisine sürten değişik bir yaratık.
mutfağa yumurta yapmaya gidip makarna ile dönmesi.

(bkz: sinir krizi)
üzerimde sebebini bilmediğim bir acı var.kaşlarım istem dışı yukarı kalkıyor ve meibomius zeis bezlerim kendiliğinden gözyaşı salgılıyor.sebebi sırtımdaki apaçi kıyafetli yavşak yavşak gülen bir parazit olabilir mi.parazite de trip atamam.pire itte bit yiğitte olurmuş,bite razıyım da pireyle uğraşamam.
Ulan koyu AKP'li ya sabah kahvaltıda dedim ki fetih kutlamasına 63milyon tl harcanmış. Gerekliydi diyor ulan ülkede milyonlarca aç var ne gereklisi. Avrupalılar görecek bilecek fetihi. Herkes biliyor zaten Fatih'i, Mustafa Kemal'i tiksindiriyor bazen.