ev arkadaşı ilanının verilmesinden sonra ilanla ilgilenenlerle yaşanan diyaloglardır.

+iyi günler ev arkadaşı ilanı için aradım ev hakkında bilgi verir misin?
+bıdı bıdı bıdı
-ok benim için uygun yalnız ben gay ım sizin için sorun olur mu?
+kjnfdkjcnx *

+iyi günler ev arkadaşı ilanı için aradım ev hakkında bilgi verir misin, öncelikle ben bişey sorayım ev de alkol alınıyor mu?
-bsg be adam önce bir konuşalım alkol alınıyor ama alkolik almıyoruz. *
- alo merhaba.
+ merhaba.
- ev arkadaşı ilani için aramıştım.
+ hıımm geç kaldın be be be erkeksin lan sen.
- yuh abi be. sen de erkeksin.
+ kardeşim ilanda bayan ev arkadaşı aradığımız yazmıyor mu ?
- yok yazmıyor.
+ hassiktirr. yazmamış lan bu .
- neyse yanlışlık var sanırım, görüşürüz.
+ görüşş... durr durr.
+ kardeşim sen yemek yapmasını, bulaşık yıkamasını, ev temizliğinden falan anlı...
- dıt dıtt dıtt...
önce bir kızla eve çıkma hayali kurarsın. sonra o hayal yalan olur bir erkekle belki 2 erkekle belkide 3 erkekle eve cıkarsın sonra kendini eve kız atarız lan nasıl olsa diye kandırırsın. daha sonra hayaller gider yerini ali ahmet hasan muzaffer kazım ve bilimum arkadasın toplandıgı batak partilerinde veya pes turnuvalarında buluverirsin. ev işlerini katmıyorum bile...

edit: kişiler ve olaylar tamamen hayal ürünüdür.
-merhaba
+kira kişi başı 300.
-dıt dıtt dıttt
görüşmede ilk soru 'tuvalet eğitimin var mı?' olmalıdır.
salak saçma kızlarla diyalog kurmanıza sebebiyet veren dyaloglardır:

+ aloooo, selaammmm ben merveee..nny* ile mi görüşüyorummmm?
- evet merve, ben nny!
+ ya ben evin fotolarını beğendim ama ne bilim şmdi...- uzuuun bi bekleme sresi-
- eee merve ?? nedir ne istiosun ???ne sustun, ben mi konuşayım ??
+ yaani fiyat da uygun...
- iç ses: e amk ne diye mala bağladın, tek kromozom mudur bunu yapan nedir yani...xx ve xy amk..
- merve, eee nedir isteğin, her şey uygun diyip susmanla her hangi bi yere varamayız..
+ yalnız benim erkek arkadaşım var..yani...ııı..
- helal olsun ona..
+ anlayamadım ??
- yok bişey merve yok!!ee yani, ülke ortalamasına vurursak üni öğrencisi kızların %80 nin erkek arkadaşı vardır, %16 sı yeni ayrılmıştır..%4 ü nedir nerdedir kimse bilmio zaten..nedir yani ???
+ ya ne bilimm, ynai ben erke.....
- dıt dıt dıt dıııııııttttt!!!

ölün lan..manyak mısınız....
2 yıl önce benim yaşadığım diyalogdur:
-anksiyetiksanciler: çok misafirin gelir mi. yani kalabalık veya yatıya. çünkü benim evimin bi düzeni var ve öncelik sessizliktir benim için?

-sarışın ev arkadaşı adayı: çok arkadaşım yoktur ama 5 6 tane erkek arkadaşım var yurttan. sık sık gelirler yemek yapmak isterim. karınlarını doyurmak isterim. bazen de istanbuldan gecenin bi yarısı nişanlım beni görmeye gelir. yatarız, sabaha karşı gider.

-anksiyetiksancilar: yok canım benimki genelev değil öğrenci evi!!!
Bulaşığı kim yıkıyacak, kız ortamın iyi midir vb sorulardır.