bugün

sorsan sözde anti emperyalist, sorsan sözde atatürkçü, sorsan kendisi çok ileri görüşlü.

Eurovision gibi artık tamamen siyaset şovuna dönüşmüş bir programın bu ülkeye hangi faydası olacak?

Amk eleştircek başka birşey bulamayınca böyle götünüzden problem kuruyonuz.

Türkiye 50 sene örovizona katıldı da noldu amk?

Şimdi de gelir bu kemalistler bana tayyipçi der. Hayır değilim arkadaş. Sizi eleştiren herkes illa akp li olcak diye bir kanun yok. Türkiye sadece bu iki çomar sürüsünden ibaret değil.

(bkz: hem tayyipçilere hem de kemalistlere sövmek)
ülkenin en büyük sorunu.

"amk eleştircek başka birşey bulamayınca böyle götünüzden problem kuruyonuz. "

tam olarak bunu diyecektim lakin yazmış.

edit: ayrıca kıçınızdan "kemalist" diye bir kavram uydurup, atatürkçü insanları bir akıma bağlama çabalarınızı da anlıyorum.
biz size bunu çomar diyerek yapıyoruz.

varsın atatürkçü olduğumuz için kemalist olalım.
Evet zaten türkiye 2001 yılına kadar refah içindeydi. Terör yoktu. Pkk yoktu felan. Sonra akp geldi , hepsi üzerimize bindi.

Yerli arabalarımız birden kayboldu. Uzaya çıkma roketlerimiz kayboldu. Her sene nobel alan ülke bi bok alamaz oldu. Evet yav.
Bir dünya lideri düşün ki kıytırık bir yarışmaya katılma kararını bile verip açıklamasını Başbakan yardımcısına yaptıracak kadar o yarışmayı önemsesin.
Bir dünya lideri düşün ki özgüvensizlikten ülkesinin kıytırık bir şarkı yarışmasında temsil edilmesinden bile korkup saklansın.

yarışma 1997'de 3. olduğumuzda da siyasiydi. 2003'te 1. olduğumuzda da siyasi idi. siyasiyse adam gibi siyaset yaparsın.

Ben bir atatürkcü olarak ülkemin düşürüldüğü bu rezil durumdan utanıyorum.

Tanım: Utanmaz akitin hayallerindeki kemalisttir.
nobel demiş adam: nobel alanlar AKP dönemi öncesi eğitim sayesinde aldı. Biraz iman, biraz doğruluk. Türkiye'nin devlet olarak 2 gram payı yoktur ki varsa çağırsın 2 nobelcimizi Türkiye'de eğitim versinler.

Ben saadet partili milli görüşcüyüm ama ne akp iyim ne chp li gibi kıvırtak cümleler kuramayacak kadar doğruyum hamd olsun...

eurovizyon konusuna gelirsek adamların .ikinde değilsiniz "gece gölgenin ardına bak" dinleyen, fazıl say ı beğenmeyenler...Siz mercedes seversiniz o ayrı.

Birde sunu eleştirebilmek lazım, avrupa birliğini protesto ediyorsunda onalrın gönderdiği hibeleri almayarak protesto etsene kurban önce... Eğitimden kültür sanat adamların her konuda hibesini çatur çutur yemeyi biliyorsunuz sevgili belediyeler.
örovizyon filan şeyimde değil ama seksenler ve doksanların coşkun sabah, nazan öncel, asya, timur selçuk, bendeniz, harun kolçak, burak kut, tarkan, sibel alaş, sibel tüzün, reyhan karaca, ege, fatih erkoç, öztürk, grup ünlü, orhan atasoy gibi sanatçılarını düşünüyorum. doksanlarda çekilen klipleri düşünüyorum.

sonra bir de son 10-15 yılda başımıza bela olan fantezi ve atar yapma temalı müziklerin egemen hale gelişini, kültürel dejenerasyonu, üç dımtıs üzerine yazılan saçma sapan güfteleri düşünüyorum. demet akalın, mahsun-ibo-izzet-alişan quarteti, nihat doğan filan var. eskiden taşak geçtiğimiz süheyl-behzat uygur un yaptığı müziklerin daha s2klerine mahkum olduk.

diyorlar ki mirkelam neden albüm yapmıyor, mansur ark neden yok, burak kut neden tutmadı? tutmaz tabi, senin gibi varoşların düzeyinde müzik yapan demet akalın varken benim gibi üç beş kişi bekliyor diye neden albüm yapsın burak aydos?