bugün

vatan haini olmasın da kim olursa olsun.
Mehmet Topal.
Elemelerde payı olan volkan babacan da olsa yedek bekletilebilir.

Volkan Demirel tecrübeli olabilir ama milli takımda yediği hatalı golleri hatırlıyoruz.

Onur kıvrak tercih edilebilir.
Tabiki de tolga zengin
Fazla uzatmaya uğraşmaya gerek yok.
ya beyler rüştü varken ne tolgası ne volkanı.
adam barcelona da oynadı. rüştüyü kadroya almayan fatih terimin kafasına tüküreyim.
hakettiği üzere volkan demirel'in silip süpüreceği ankettir. şu anda kim ne derse desin volkan demirel türk milli takımının oynatacağı en iyi kalecidir. ayrıca euro 2008 tecrübesi onu ön planda tutmalıdır. keşke fatih terim de anlasa artık.
Onur kıvrak, tolga zengin vs. Volkan demirel dışındaki her kaleci olabilir.
umut bulut olmalıdır. topun kaleye girmesini engellemedeki uzmanlığı görülmeli. Belki kalede denense bir Buffon olabilirdi. Yazık oldu.
muslera olmuyor mu lan?
VOLKAN demirel tabii ki.

kıro mıro ama oldukça tecrübeli ve önemli maçlarda iş görür diye düşünüyorum.
Volkan onur ve Tolga dan artık kurtulalım da kim olursa olsun. Mert i oraya yazanın da aklını sikeyim.
ben oyumu genzoya geldim.
genzo bu ülkenin vicdanıdır.
Tuncay sanli.

Bu espride hep yapilir amk.
Bu sezon ligin en iyi kalecisi hatta avrupanın en iyi 10 kalecisinden biri. Geçmişte yaşananlar unutulmalı , milli takımın çıkarları göz önüne alınmalıdır. Bariz şekilde volkan önde...
onur kıvrak ve volkan babacan olacaktır. bursasporlu harun tekin de olacaktır.

2 hatalı gol yedi diye onur'u kötü kaleci ilan edenlerin amk. o gözler niyeyse onur'ın iyi oynadığı maçları görmezler, göremezler.
mevkiisi değil ama tsubasa ozora.
Onur kıvrak on numara olur.
Kazakistan maçında şov yapmasaydı volkan Demirel derdim. Bursanın kalecisi harun bir kaç haftadır çok başarılı maçlar çıkarıyor. Babacanın gitmesi zor. Gönül ister ki tolga gitsin ama bu performansla zor.

Cevabım harun tekin.
Volkan Babacan. Takımı yüz üstü bırakıp giden ; emeği olmayan kişiyi alırsan hata edersin.
Volkan Demirel haricinde o forma her Türk kalecinin anasının ak sütü gibi helaldir, küfür edildi diye milli davadan kaçan Adam o kutsal formayı bir daha asla giyemez net!!!
Kimse yazmamış ama (bkz: harun tekin)
Onur kadroda olur. Sinanin son durumu nedir bilmiyorum. Bursanin kaleci de kadro da olur. Babacan da olacaktir. Volkan demirel turnuva kurtaracak kaleci degil. Oyle olsa alinsin derim ama degil.
Bir fb li olarak onur kivrak dedigim anket.
Tolga, Onur, babacan.
volkan ayısı hariç herkes olabilir.