bugün

Yanına dahi yaklaşamadığı kadınlara sanal alemden sallayan,iğrenç derecede ter kokan, ağzında leş tutan, bıyıkları ağız çevresini temizlemediğinden sararmış, istediğini giyen hatta çarşaflı bile olsa bir kadının arkasından kaba kaba laflar söyleyip öküzün trene baktığı gibi o kadına bakan, sözde haramda gözü olmayan ama kendine helal olmayan bir kadına otobüste orda burda tacizde bulunanların amacıdır.

Bu sapkın insanlar Bir bitmediler ne yazık ki. Sözlükten silinselerde rahatlasak BiRAZ.
issiz gucsuz oturmus sozlukte namuslu insanlara nasil bok atarim diye kafa patlatan yazarlarin amacidir. sapiklik hat safhada sozlukte, edebiyle oturamiyor insan da boyle basliklar aciyor iste. he bi de cevap verenler yazanlar var. seytan diyor gammazla ama insanliktan nasibini almamis mahlukatlar yuzunden bu kadar ugrasmaya degmez.
not: bu zamana kadar kimseyi gammazlamadim, yanlis anlasilmasin.
sen başlık açma.
dikkat: çaylakken 40 karakterden daha kısa entry giremezsiniz. (16)
hayatları boyunca kız arkadaşları olmamıştır. ezikliklerine kulp bulurlar kızlara çamur atarak.
sapikligina kilif aramaktadir.
yuzyilin versusu.
bir kız yazarın 'Ben etek giyiyorum ve tek amacım senin dikkatini çekmek' yazmasını ummak.
Yazık ya boşa açıyolar böyle başlıkları.
gerçek hayatta kızların yanına yaklaşıp tek kelime edemeyen yazarların bastırılmış duygularını açıga çıkarmasıdır.
sözlükten silinsinler diye kampanya başlatılması gereken sapkın insanların amacıdır.

bir an önce silik yemeleri gerekir.
(bkz: derdini sikeyim butonu)
zavallıdırlar böyle ilgisini çeken kızlara asla sahip olamayacakları bir zihniyetin unsuru olduklarından kendilerine ve zihniyetlerine duydukları nefreti eteğe bağlar rahatlarlar.
Etek giyen kızı sokakta görünce abazalıktan kuduranların namus bekçisi kesilip namuslu kız arıyorum mesajı vermeye çalışmasıdır.
Bu herifler evlenilecek kız kalmadı diye ortalıkta üzülmeyi beş dakika sonra da gördüğü kızla kafasında fanteziler kurmayı iyi becerir.

Etek giyen kızın asıl amacı etek giymektir. Bu bu kadar basit bir olaydır.
Onun kapanmasını isteyeceğine sen gözlerini kapatıver.
Eğer olmuyorsa zaten kızların etek giymesi de kara çarşaf giymesi de senin için aynıdır.
Etek giyenle etekli fanteziler kapalıyla da türbanlı fanteziler kurarsın.
Başlığì açan yazarların kafasında(beyin olmadığını düşünüyorum salt kafa), kızların ne çok saçma amacı olduğunu gösteren başlıklar bütünüdür!

Mustafa Mutlu'nun bugünkü yazısında belirttiği üzere; "dünyanın mutluluğa ve huzura ermesinin yolu iki tepkinin içselleştirmesinden geçer; sana ne! bana ne!"

Bugün bunu iyice anlamış durumdayım!
(bkz: mini etek giyen kızın amacı) sana ne!
Sevişecekse de sana ne!
"Bak bu hatun mini giymiş, sevişmeye gidiyor" sa da, bana ne!
insanların giyimine karışmayın; sarıkla gezebilsin, çarşafa bulanabilsin diyorsan hele; cidden sana ne!