bugün

cennetlik olmakla eşdeğer olsa gerek.

- esra gömleğim nerde benim.

+ aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb, cccccccccccccccccccccc, ........., sadri bey ne yapıyorsunuz?, .............. eeeeeeeeeee, ............, nnnnnnnnnnnnnnnn, .............. (bitmez) [a'dan z'ye kadar gider bu]
bir de onunla ortak bir çocuk sahibi olmak vardır ki, allah düşman başına vermesin...
o çocuğum yapım aşamalarından hiç bahsetmiyorum...
insanı manyaklığa sürükleyecek eylemdir .

ben halepte on arşın ....
esra ceyhan ile tanışmayıp, kendisiyle iki lafın belini kırmayışımdan dolayı net olarak nasıl bir durum olacağını tasvir edemem. amma velakin, televizyon ekranından gördüklerinizin yapmacıklığı 101 dersini o çok sevdiğiniz okan bayülgen'den almadınız mı a dostlar!..

bu hanfendi televizyon programı yapıyor ve bu işten para kazanıyor... hiç kimse kendi karakterini yansıtarak yıllarca o televizyon ekranında varlık gösteremez; twist'ler içerisine girmek durumundadır...

dolayısıyla ben esra ceyhan'ın gerçek hayatta bambaşka biri olduğuna inanıyorum; en azından televizyonda gördüğüm gibi olduğuna inanacak kadar saf değilim...

son tahlilde esra ceyhan'la aynı evde 17 yıl yaşamk kötüdür, ara sıra ev değiştirmek lazım; o ne lan 17 yıl aynı ev!
kayseri otobüsünde insana bi haller gelmesine sebeptir.
biz kaç sene yaşayacağız acaba kocası boşanıp hayatından çıkarmış dedirten mantıklı eylem .
körle yatan şaşı kalkar mantığıyla boyun fıtığı olmayla son bulacak durum.