bugün

Kadınlarda çok güzel oluyor.ben kumralim ama esmer kizlar bana çekici geliyor.
Sarışın erkeklerin olduğu yerde kızların gözünde yedek olmaktır esmer olmak .
Sarışının adı esmerin tadı diyolla Bi de.

Hani lan tadımıza bakan kimse olmuyor amk.

Yalanınızı zückerberg ya.
Bazen kendini alt seviye hissettirir.
Sıradan olmaktır.
Kollarım baya yandı güneşin altında durmaktan kollarım esmer oldu ama gövdem norveçli gibi.
Çok beyaz biriyim küçücük darbede derim renk değiştiriyor bu yüzden kendilerine hep özenmişimdir.
Beyaz tenlilere hakarettir. Beyaz tenliler candır.
kendimi hep esmer saniyor oyle bahsediyordum .
sonra kumral oldugumu ogrendim.

kahkaha attim.
Çok şanslılar çok. Değerinizi bilin iki gün dışarı çıktım rengim düzelsin diye uğraşıyorum kaç gündür. Bı de beyaz teni artık çok itici bulmaya başladım o ne öyle? sanki renk pigmenti koymayı unutmuş tanrı.
çok ciddiyim beyaz ten çok itici geliyor artık.
Hayata çok geride başladık, üzgünüm ben seçmedim.
erkeğe son derece yakışan ve kadınların gördüklerinde sulandığı renktir.

fışş xde.
Erkek arkadaşından daha kıllı olmaktır.

Allah başka dert vermesin.
kumral olmak gibi değildir. ne çiğ sarısın ne kara kuru bir şey. en güzeli kumral olmak *
yaşadığınız ülke ve ya bölgeye göre size duyulan ilgiyi azaltacak ya da çoğaltacak olan ten rengidir.

mesela isveç'te erkekler ve kadınlar esmer ten rengi olan insanlara bayılıyor.

peki ben mi?

benim için güzeli daha da güzelleştiren ten rengi "buğday tenli" diye tabir ettiğimiz ten rengidir.

ne esmer, ne de beyaz. tam ortası. hoho.
Önemli olan güzel olup olmamanızdır ha esmer ha beyaz.
Bir kadında olabilecek en güzel şey.
Aşırı güzel bı şeydir eminim ki.
Çok değil bi saat dışarda oturdum yüzümü de korumaya çalıştım güneş yakmasın diye. Şu an bildiğiniz ateş almış gibi yanıyor yanma hissini hissediyorum berbat bi his bu, kızarma mevsimi açılmıştır.
Esmer olmanın bi yolu var mı? Satılıyor mu parası neyse verip alıcam.
türk insanının klasik fenotipidir. anadolu bir muhacirler ülkesi olduğu için bulgaristan, yugoslav ülkeleri, yunanistan gibi yerlerden de göçler aldığı gibi kuzey kafkas milleti olan çerkesler de anadoluya iltica etmiştir. işte bu saydıklarım anadolu coğrafyasına avrupaimsi ya da beyaz ten açık saç fenotipini getirenlerdir. fakat şöyle de bir mesele var ki dünki çocuk gelip de yurdum insanına esmer olduğu için sen arapsın, kürtsün gibi yakıştırmalar yapamaz.

not: neşet nrtaş der ki: tenimiz kara diye abdal dediler, çingene dediler halbuki öz be öz Türk evladıydık..
Güzel esmerleşenler farklılık yaratır. Kimisi çamur gibi pis renklidir kimi ise canlı bir esmerlikle göz kamaştırır.
iyi tarafından bakın mesela bronzlaşma ihtiyaç duymadan doğal renginizle hava atabilirsiniz.

+Olum nasıl bu formu koruyorsun ya
-Bende kalıcı aga sıfır sıkıntı
+Biz o kadar güneşe yatıyoruz olmuyor
-Olmaz babacım napçan işte kısmet. Dur havada atam heeh.
aq ameleleri
sarışın candır.
Esmer insanım genelde piç muamelesi görüyorum. Şey gibi sanki biz ameleyiz güneşte bronzlaşanlar cool.
sevilmemek.
GÜZELDiR , normaldir.
ama esmer olup saçları sarıya boyamak
işte ona söyleyecek sözüm yok.