bugün

son haberlere göre pringles havelka üst katta bizi bekleyecekmiş.

"karizmatik bir adam görürsenin, yamacımda bitin" dedi. *
kıskandım denesi. gelin batumda da toplanalım denilesi zirve. burda çok asosyal var valla bak. diye kandırmak isteği ile boğuşmak. bende asosyal olmak istiyorum gelin batuma burda mekan hazır denileside zirve. ağmızın suyunu akıtan toplanma durumu. of ulan of çekilesi zirve.
muhabbet bakımından tatmin etmiş, derdimi unutturmuş, katıldığım ilk sözlük zirvesidir. ayrıca muhabbeti kızlar döndürmüştür, her zirveye lazım...neler yaptık bu zirvede?

- saç bakımı ve modası hakkında yazarlar aydınlatılmıştır.*
- bir yazarımıza gizli hırsızlarını buldurduk.
- nick e bakarak cinsiyet tahmininde kuponlarımız yattı.
- bir yazarımıza türev dersi verdik.
- yazarlarımıza askeri doktor* gözetiminde check-up yaptırdık.
- şakalar, eğlenceler...*

organizatör pringles a teşekkür...
katılanlara ve pringles'a teşekkür edinilesi ve mutlak tekrarlanası zirvedir.
güldük, eğlendik, hoş sohbet ettik, içtik, güzelleştik. yine olsun yine geliriz. teşekkürler pringles.
eskişehir halk kütüphanesi'nde olacağı söylenmektedir. *
çok hoş, mütevazi bir zirveydi. calculusu 5 kere alan bir mühendis adayına türev dersi verildi ama ona da dersi verenler yanlış verdi çünkü 3 üzeri x karenin türevinde In gelmez log gelir yani cevap; 2x. 3 üzeri xkare. log3'tür. ayrıca bu türev konusunu açan ceren arkadaşıma saygılarıma sunuyorum ve camını tıklatıp yiyecek birşeyler almaya gidiyorum.*
havelka çalışanlarının sorumsuzluğu yüzünden "kimse gelmedi galiba" diyerekten eve gittiğim zirve.

zirve nerede diye soruyorum "üst kattalar" yanıtını alıyorum, üst kata çıkıyorum.
kimseleri göremeyince "nerede oturuyorlar peki" diye soruyorum, "bilmiyorum" cevabını alıyorum.
(bkz: memnun kalmazsanız paranız iade)
keşke çalışmıyor olsaydım da katılabilseydim dediğim zirve. amınakoyım işte bu yüzden sevmiyorum şu çalışma hayatını.yav bide zirve saati 17:00 yazıyo biraz geç olsaydı belki sonlarında yetişme imkanım olabilirdi fekat (bkz: sikilmiş götün davası olmaz)
2011 versiyonunun yapılmasını istediğim zirvedir.
güncel Önemli Başlıklar