bugün

Eğer sevdiyseniz,
"Tenim bildi tenini, nasıl dokunurum başkasına." Denebilir.
Senden sonra iki ilişkim oldu. ikisinden toplam iki sevgilim oldu. ikisi de kız. birisine sema diğerine suna adını verdim. ayrılınca anneleri görüşmemizi istemedi.
anlayacağın senden sonra biraz kafayı kırdım ben.
Senin güzelliğinin anlamı, bütün güzellikleri anlamsız kılıyor artık.
(bkz: ekşi sözlük e kadar yolun var)
senin sevdim, beni geçtin..
sonra dedim belki bu bana geri döner..
denebilir..
"'
keşke annen babana o gece'de olmaz başım ağrıyor diyeydi iyiydi ..)
Eski sevgili.
Çok özleyeceksin beni. Daha bu ne ki?
Naber lan eski sevgili.
Göt,o kızla git tatile tabiy canım. biz neyiz ki ? allahın belası.
Özleyeceksin.
Sanmıyorum ama umarım mutlu olursun.
The person you have called yavrum ulaşılamıyor.
iyiki...
"Siktir git başımdan." Ben demedim o dedirtti.
eyvallah.
seni hala seviyorum diye mesaj atın sonra pardon halama atacaktım dersiniz,göt gibi kalsın.
Aklın sen kalbimi hice sayarken neredeydi sevgili . Ben senin pamuk tenine dokunmaya kıyamazken neden .
Artik benim için bir önemin yok..
Adı üstünde eski eski ! Ben daha ne diyeyim ona ? Niye muhatap olayım değil mi yani hıh.
görsel
ya şimdi gel yada hiç gelme.
hayatındaki tek doğrun hayatımdan gitmenmiş, gerçekten teşekkür ederim. zamanında gözümü nasıl kör ettiysen görememişim sendeki diğer seni; şimdi yeni insanlar tanıdıkça anlıyorum ne kadar basit, ne kadar karakteri zayıf, ne kadar bencil olduğunu. tekrar tekrar teşekkür ederim sana, iyi ki yoksun, ben kurtardım kendimi, allah kocana acısın.
ya merhabadir ya hoscakaldir. biri onu unuttugunuzu medeni bir sekilde gozler onune sererken, digeri tamamen unutmak istediginizi gosterir. zira daha otesi sizi dusurur. tatmin olmadiysaniz neyzen tevfik' in eski sevgiliye siirlerini tavsiye ederim.
ya merhabadir ya hoscakaldir. biri onu unuttugunuzu medeni bir sekilde gozler onune sererken, digeri tamamen unutmak istediginizi gosterir. zira daha otesi sizi dusurur. tatmin olmadiysaniz neyzen tevfik' in eski sevgiliye siirlerini tavsiye ederim.
güncel Önemli Başlıklar