bugün

eğer eski sevgiliye mesaj atıyorsan. yahut dost kalmışsan. (bkz: ayıdan post eski sevgiliden dost olmaz) gibiyse. bayram sabahı atılacak mesajdır.

- minareden atlarım bayramını kutlarım.
bayramını kutlamak istedim. güzel bir bayram geçirmen dileğiyle...
damdan dama atlarım bayramını kutlarım.
bugün nasılsa seni kesemicem. iyi bayramlar.
gelip vurdun tam hedeften kurban ettin aşkımızı allah kabul etsin!
yeni sevgilini bu kurbanda kesicem. allah kabul etsin.
"bayraminiz kutlu mutlu hayirli olsun. oley bu gun bayram cok mutluyum hayat cok guzel zaten vay amk ex i yok bir de sen gittin diye hayatim kotu mu olacakti" tarzi uzun bir cumle ardindan gelen isim soyisim + nokta isareti. hani yanlislikla toplu mesaj atarken ona da atilmis hissiyati ve ya "sende artik herkes gibisin" tarzindan bir yaklasimla yaklasildigini zannetmesi icin olusturulmaya kasılmış bir mesaj olabilir. ne gerek var lan. atmayin iste. sanki anlamiyor karsi taraf.*
besili danalar dilerim ex ashqım

ahaha en azından sizin gibi mal bi adamla nası onca zaman beraber olduğunu düşünüp üzülmesini sağlayabilirsiniz..

ahaha kesin yapıcam lan bunu kurban bayramında
kurbanda erkeğe atılıyorsa:-Söyle babanlara ucuza satmasınlar seni.
sikecem bayramını.

adama bayram demeyin alnı kaşınıyor.
herkese iyi bayramlar diliyorum vs.. mesajın hemen sonuna, not: bu bir toplu mesajdır. diye kondurdukmu selam yazmak icin bahane ariyorsa hemen dalacaktir, sende kasitli yollamamis gibi davranıcaksın tabi. aklında böyle birşey yoksada yollamaman gereken mesajdır. (bkz: boşver)
şekeri çok ye de çükün düşsün emii!
Şimdi seninle şu zafer bayramını kutlamak vardı.
Aptal
Birlikte anıtkabire gidebilirdik
Aptal.