bugün

nesilleri giderek tükenmektedir.
ilişkide terkeden taraftır. terketiği için zaten suçludur. konuşmaya gerek görmez. (bkz: hem suçlu hem güçlü)
her gün onu düşünen, kendi kendine 'acaba şimdi ne yapıyor?' diye soran insandır. farklı olarak sadece bunları konuşmaz.
eğer sevdi ise, aşkını kalbine gömmüştür. eğer sevmedi ise zaten umrunda olamdığı için konuşmuyordur. eğer sevdi ve suçlu kendisi değilse alnından öpülesidir. övünmek gibi olmasın ama bu benim lan.*
yaşanan günlere saygısı olan ya da hala seven insandır.
Her insanın yapması gereken asil bir davranıştır.
kadın tarafını bilemem ama, kanımca erkek ayrılık sonrası "x" ne söylerse doğrudur, benim bir şey söylemem yakışık almaz diyebilmelidir. *
(bkz: adam)
doğru olanı yapan insandır.

ilişki bitmişse arkadan konuşmak kimseye yakışmaz...
japondur. wakarimasu ancinsan.
Giden gitmiştir mantığındadır, her yerde kız olduğunu düşünmektedir ve bana karı mı yok lan demektedir ki doğru bir düşüncedir.
geri döner diye düşünen şahıs.
olması gerekendir.

sonuçta hatunun dönme olasığını da var; ama söylenen sözün yok.
çok doğru yapıyordur.
en güzelini yapandır, konuşacaksa da iyi konuşmalıdır ayrıca.

(bkz: #17923819)
kadın gibi kadın, adam gibi adamdır. hala kaldıysa tebrik ederim.
ayakta alkışlanası durumsudur.
adamın hasıdır. burada adamlığı cinsiyet olarak algılamayın sakın. karakter olarak söylüyorum. lakin konuştuğu takdirde, sıkıntısı eksik olmaz.
helal olsun dedirtendir. az bulunur. günümüzde ayrılıktan sonra kızlar genelde orospu erkekler de piç olur.
En doğrusunu yapan insandır. Bittiyse bitmiştir arkadaş. Uzatmanın, arkasından konuşmanın, bittikten sonra konuyu açıp açıp yorum yapmanın hiç mantığı ve gereği yoktur.
iyidir, hoştur, güzeldir ve sevilesidir. ancak her hatırladığında içinden '' acaba bir gün... '' şeklinde bir hayal kurmadan geçemeyen öpülesi insandır. ayrıca arkasından konuşanlara karşı bir akımdır, desteklenilesidir.
adam gibi adamdır. ya da kadın gibi kadın da olabilir. konuşmam, konuşturtmam da. ama bu sevgili ile kişinin arasındaki ilişkiye, saygıya göre değişir. efendi gibi ayrılan insan ile aldatılarak ayrılan insandan aynı şekilde davranması beklenemez.
Eski sevgilisi olmayan insandır.
gıybet sevmeyen kişidir...
Yüzüne söyleyebiliyorsa gerek kalmıyordur. ilişkiler yaşanır bazen devam eder bazen de biter ama bir zamanlar; aşkım, hayatım, birtanem dediğiniz biri için kötü konuşmamalısınız.
(bkz: sevgilisine eski sevgilisinden bahsetmeyen insan) ile yarışır.