bugün

Taraflar arasinda ask varsa, gururu bir kenara birakmak gerekir.
Haklı yazardır. Aşkta gurur yoktur diyerek suyunu çıkarmamak lazım. Onurlu sevmek lazım en zoru ve en güzeli budur.
bir ilişki bittiyse tekrar başlamak abestir. Bazı şeyler eskisi gibi olmayacaktır. Boşa çırpınıştır.

siz ne kadar çok aşığım ulan diyerek yırtınsanız, karşı taraftan beklediğiniz sevgiyi bulamazsınız.

unutmayın ki, gerçek aşk yada sevgi bu diyorsanız, o ilişki zaten bitecek pozisyona gelmezdi.
Seviyorsan gerisi vs. gururmuş geresi falan gerisi hikaye... Çünkü aklında o varken başkasında mutlu olamazsınız
keşke gururunu bir kenara bırakıp da dönmese denebilecek yazardır. bittikten sonra aşk ya da sevgi değil, alışmışlıktan kaçamamaktır sadece. boş parfüm şişesini saklamaya benzer bu tür ilişkiler, kokusunu ararsın bazen de alırsın ama sıktığında boş olduğunu görürsün.
Tekrar denediğin zaman boyunca ulan ben bunu daha önce yaşamıştım dedirtecek ilişkidir.
Geri dönmek için binlerce sebep bulursun kendine. Ama bil ki değişen bir şey olmayacak. Üstelik gururunu da boş yere ayaklar altına almış olacaksın.
gurur bir yere kadar vardır her zaman bunu alışkanlık hale getirmemek lazımdır.
hiçbirşey eskisi gibi olmayacaktır, haklı yazardır.
Nasıl başardığı anlaşılmayan yazardır. Aşık olduğu halde geri dönmemeyi nasıl başardığını anlamıyorum, evet. Aldatılmış olur ya da gururu çok incinmiş olur, anlarım; ama hem bu ikisinden biri olmadan hem de aşıkken bi insan nasıl gurur yapar? Ulan ben bir aydır arayıp "barışalım artık::((" dememek için kendimi zor tutuyorum. Herkes de dedi eskisi gibi olmayacak diye. Bunu bildiğim halde istiyorum. Allah aşkına söyleyin şu işin sırrını da bilelim. Yoksa çıldırcam.