bugün

"eski sevgilisi benden daha mı güzeldi diye sorup, siz sessiz kalınca bunalıma girip hayatı kendine de o biçare çocuğa da zindan eden ziyan kız ve gerçekten de güzel olan eski sevgili." yazdım başlık 50 karakterden uzun dedi kıçıyla güldü bana. Haklı. ben de olsam "yürü lan öyle başlık mı olur ahahah" der gülerdim. Şimdi o fazlalık 46 karakteri zall'a verip yerine 46 raporu alıcam...

Ama hiçbir yasak, hiçbir sınır ve hiçbir karakter bu tiplerin var olduğu gerçeğini değiştiremez o ayrı. Yeminle var kardeşim böyle tipler. Uzak da değil ha, her bi insanın hayatına girmiştir böyle arkadaşlar. Biliyorum.
Dikkat et; %100 xx kromozoma sahip olduklarından bahsetmiyorum bile bu tiplerin. Zira bi erkek; "eski çıktığı lavuk benden daha mı yakışıklıydı lan ipne?" diye sormaz kankasına. Kendine saklar bu tip soruları. içiyle yüzleşir, özgüveni pompalar kendine. kimsenin; "olum saçmalama ya brad gibisin mübarek" laflarına ( yalanını yiiim.) gereksinim duymaz. duymayın zaten lan o ne öyle!

Aslında gördüğü yerde "ahahahhaha ne naber yelloz bak ben yeniyim ama sen eski" tavırları takınacağına (ki ben ne zaman eskilerini görsem surat ifademle bunu anlatıyorum. Baktım kız anlamıyor oralı değil, elimdeki yüzüğü gözüne sokuyorum falan. Bak o işe yarıyor işte Ehehe.) eve gelir gelmez gerek telefonda gerek ortamda arkadaşa sorulan soruların liste başı. Klasik kız sorularının En bi hiti.

"Kız nükoooo ölümü gör. Benden güzel miydi doğru söyleaaa, sen kemal'in eski arkadaşısın bilirsin o kızı da"

ne diyicen şimdi bu kıza? " Ya biliyosun güzellik kavramı ayrıdır değişkendir bence. önemli olan iç güzelliği be kanka" desem hepten bunalıma giricek. "Miss world jürisi miyim lan ben? Nerden biliyim" desem trip atıcak biliyorum. Kaldı ki hakkat güzelse o eski sevgili bundan, varya yaşadığına pişman eder bu tipler seni.

Muhtemelen "ben mi monica bellucci mi aşkımmm" diyen saf kişilikte bu.

Poff... Yeminle akıllara ziyan tip olur lan bunlar. Bi de bi kendini kandırmacılık bi pollyannacılık oynarlar ki sorma!

- yaaa nuko buğün sanemi (sinem-sanem ismine sahip kızlar hep güzeldir abi neden? Bu sinemler ve sanemler okulun hep popüler tipi olurlar. Çalışkanlardır da aynı zamanda) gördüm tam bı gıcık. neresini begenmiş kemal o'nun bilmem. Burnu estetik mi o nun? Bence estetik. Saçı da wella sarısı. adi adi bi renk. Adı bile iğrenç bi kerem.
- niye ki ne var adında?
- sanem ne kızım?
- tapılacak kadın, put babında falan sanırım. Ahaha boşver kızım kemal eskiden tapıyodu zaten o kıza ehe.
- tapıyomuş, pehhh Hindistan da ineklere tapıyolar ne var?

O kadar da saf değilmiş lan. Çok pis g.t etmiş beni.